• Неодамнешно
3.7 V 502040 Литиум Полимер Батерија 400 М-р Тетоважа Машина Батеријата Литиум battery3.7V 502040 聚合物锂电池 400毫安 纹身机电池锂电池

3.7 V 502040 Литиум Полимер Батерија 400 М-р Тетоважа Машина Батеријата Литиум battery3.7V 502040 聚合物锂电池 400毫安

Buyers rating:
DEN 1620.00

Количина на стоки

质量保障,обезбедување на Квалитет. 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга. 专业的技术,专业的服务,Професионални технологија, професионална услуга. 包装精美,完整,Убаво спакуван и заврши. 有问题请联系我们,100% 帮助你解决问题,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, 879% помогне да се реши проблемот.Полнење на струјата : 4.25 сертификација на производи : Ce, Бројот на циклуси : 500 Полнење температурата на работа : Батерија тип : литиум полимер батерија Максимален непрекинат полнење на струјата : Анти фалсификување Код : Номинален напон : 3.7 Комбинација на владата : во една клетка Надворешното пакување големина : Батеријата капа : Номинален капацитет : 400 М-р Празнење напон : Максимум континуирана испуштање струја : тип на Производ : медиум зголемување, ултра-висок зголемување, други, ниско ниво на зголемување, висока зголемување рок на траење : 1 година Хемиски тип : температура на Чување : 25 ℃ Испуштање струја : Заштита функција : со доплата на испуштање на заштита Тежина : 16 Месечна само празнење стапка : Обем на употреба : копија напојување Полнење напон : 4.2 V ± 0.1 V Производ големина : 5 * 20 * 40 Серија : Нула : само Спецификација и модел : 502040 Празнење температурата на работа : Увоз : нема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат