• Неодамнешно
3.7 V 2000mAh Отпечаток Заклучување Дигитална Фото Рамка за Електронски маска Греење Ракавици Прочистувач Литиум Батерија 6540603.7 V 2000mAh 指纹锁数码相框电子口罩发热手套净化器 锂电65

3.7 V 2000mAh Отпечаток Заклучување Дигитална Фото Рамка за Електронски маска Греење Ракавици Прочистувач Литиум

Buyers rating:
DEN 818.40

Количина на стоки

质量保障,обезбедување на Квалитет. 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга. 专业的技术,专业的服务,Професионални технологија, професионална услуга. 包装精美,完整,Убаво спакуван и заврши. 有问题请联系我们,100% 帮助你解决问题,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, 717% помогне да се реши проблемот.Полнење на струјата : 0.5 c = 500m сертификација на производи : Ce, Бројот на циклуси : 500 Полнење температурата на работа : Батерија тип : полимер литиум јонска Максимален непрекинат полнење на струјата : Анти фалсификување Код : Номинален напон : 3.7 Комбинација на владата : во една клетка Надворешното пакување големина : Батеријата капа : Номинален капацитет : 2000m Ah Празнење напон : Максимум континуирана испуштање струја : тип на Производ : медиум зголемување, ултра-висок зголемување, други, ниско ниво на зголемување, висока зголемување рок на траење : 1 година Хемиски тип : температура на Чување : 25 ℃ Испуштање струја : Заштита функција : со доплата на испуштање на заштита Тежина : 42 Месечен само празнење стапка : Обем на употреба : електрични играчки Полнење напон : 4.2 V Производ големина : Серија : Нула : број на Спецификација и модел : 654060 Празнење температурата на работа : Увоз : нема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат