• Неодамнешно
Акумулатори 16500 Литиум Батерија 1200 Mah Нога Капацитет на Медицинска Опрема Батерија-4Pcs

Акумулатори 16500 Литиум Батерија 1200 Mah Нога Капацитет на Медицинска Опрема Батерија-4Pcs

Buyers rating:
DEN 604.80

Количина на стоки

Батерија тип Литиум-јонска батерија.Стандарден напон 3.7 (V).Производ капацитет : 1200mah.Димензии 16*50mm.Net тежина 19g (g).Ако батеријата емитуваат чуден мирис, греење, нарушување или се појави било unconventionality во текот на користење, чување или полнење процес, ве молиме да го извади од уредот или да наплатат и да престане да го користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат