• Неодамнешно
PK Моќ Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок за Nikon Батерија Полнач AC Адаптер МЗ&ЕЈ Серија МЗ-62 МЗ-63 МЗ-64 МЗ-65 МЗ-66 МЗ-МЗ 70-71 МЗ-72 МЗ-73 ЕЈ-4 ЕЈ-5 ЕЈ-5A ЕЈ-6 ЕЈ-6A ЕЈ-19 MK-EL1 ENEL1

PK Моќ Кабелот за Напојување Кабелски Приклучок за Nikon Батерија Полнач AC Адаптер МЗ&ЕЈ Серија МЗ-62 МЗ-63

Buyers rating:
DEN 56.88

Количина на стоки

Ова е кабел само.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Кабелот за Напојување/Полнач( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели во Опис на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) PK-Моќ AC адаптери произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат заштита карактеристики против неточни напон, краток спој, внатрешни прегревање. 100% компатибилност со оригиналниот.Пакет Содржина : 1 x Полначот Услугата Информации : Во услови на употреба, гаранција и други производ прашања, ве молиме прво го испрати е-Мејл и контакт со нашата служба за корисници центар.За сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар .Како да контактирате со нас?Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Гаранција : 30 Дена За Враќање На Пари Вети 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција!Понудата Со Доверба!!!Никој Не Удира Нашите Услуги На Клиентите!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач

Intermec Батерија Полнач.Модел : AC7 P / N : 852908001 Полнење На Порти : 4 Компатибилен Со : SR61 B Безжична Скенер.Состој

DEN 5354.40