• Неодамнешно
Sandisk microSDXC Екстремни Про 1TB (А2/ V30/ U3/ R170/ W90) + Адаптер за Мобилни

Sandisk microSDXC Екстремни Про 1TB (А2/ V30/ U3/ R170/ W90) + Адаптер за Мобилни

Buyers rating:
DEN 7199.76

Количина на стоки

Оваа Sandisk Екстремни Про микро SD картичка 1 TB карактеристики за пренос на брзини до 170 MB/s читање и 90 MB/s напишете брзини за вашиот компатибилен акција cam, mirrorless дигиталната камера, smartphone, професионални VR cam, летало, или таблет.Префрлување на датотеки во вжештена брзо брзини на само 3 минути за 1000 висока резолуција на слики и 30 минути на 4k снимки.Номинална А2 Стан брзина за побрзо стан утовар и перформансите на вашиот телефон.Избрана спецификации вклучуваат Класа 10, UHS Брзина Класа 3 (U3), А2, Видео 30 (V30), 4 K UHD и Full HD што значи вашиот 1 TB Мемориската Картичка е подготвена за forays во виртуелната реалност и 360 ° снимање на видео.Изграден за тешки услови на оваа SDXC картичка е Температура-доказ, вода-доказ, шок-доказ, и да се х-зраци доказ - изградена за тешки услови!.Совршен 1 ТБ мемориска картичка за компатибилна таблети, компјутери, телефони, акција камери, дигитални камери, беспилотни летала, и повеќе.Sandisk micro SDXC Екстремни Про 1 TB (А2/ V30/ U3/ R170/ W90) + Адаптер за Мобилни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач

Intermec Батерија Полнач.Модел : AC7 P / N : 852908001 Полнење На Порти : 4 Компатибилен Со : SR61 B Безжична Скенер.Состој

DEN 5354.40
Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)

Моќта на вашиот Електрони Компјутеризирана телескоп од било AC штекерот 2 5 amp AC адаптер.Погоден за внатре

DEN 958.80