• Неодамнешно
мфи iPower Елита Ниско ниво на Бучава Напојување Адаптер (5V)

мфи iPower Елита Ниско ниво на Бучава Напојување Адаптер (5V)

Buyers rating:
DEN 7199.76

Количина на стоки

✅ НА ВИП НА НАПОЈУВАЊЕ - Audiophile трансформатор специјално развиени за Елитата. ✅ НАДГРАДБА на ВАШИОТ ИЗВОР на ЕНЕРГИЈА – се Отстранат несаканите електрична бучава воведен со бучни акции снабдувањето со електрична енергија да се обезбеди steadier и посигурен тековни на вашиот уред. ✅ ИНСТАНТ ЈАСНОСТ - Уживајте јасно аудио и повеќе дефинирани дигитален видео со Активен Бучава Cancellation2, кој ја филтрира лажни фреквенции воведен од страна на заедничко домаќинство опрема што ќе се меша или матен вашата забава искуство. ✅ ПОВЕЌЕ НАПОНИ на РАСПОЛАГАЊЕ - 5 V/12 V 5 A/4А-15 V/3.5 ЕДЕН 24 V/2.5 верзии обезбеди моќ опции за многу од најчестите опрема.Изберете напон модел кој е во право за вашиот уред врз основа на вашиот производителот спецификации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат