• Неодамнешно
Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Magicbox Arden Стерео DAB+/FM Радио Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична PSU

Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Magicbox Arden Стерео DAB+/FM Радио Напојување Кабелот Кабелот на Полначот

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 6.5 Ft Долг кабелот за напојување.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 Месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

GODOX AC Адаптер за VL200 LED Светло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GODOX AC Адаптер за VL200 LED Светло

Godox AC Адаптер Godox 1 Година Ограничена Гаранција.На Godox AC Адаптер за VL200 LED Светло.На 33 V / 7А додаток кој дозв�

DEN 1876.80
Напојување,300W ПРЕСТАПНА ГЕНЕРАЛОТ 2
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Напојување,300W ПРЕСТАПНА ГЕНЕРАЛОТ 2

216108001 Ново МалоKompatibel мит : Compaq / HP Pro Liant ML330 Compaq / HP Pro Liant ML330 G2 Compaq / HP Pro Liant ML330e Compaq / HP Pro Liant ML350 Compaq / HP Pro Liant

DEN 11832.00