• Неодамнешно
УЛ Наведени 9V AC Кабелот за Напојување за Schwinn 130 230 220 120 270 213 A20 122 150 125 Велосипед Замена за Адаптер за Schwinn Активни Recumbent Елипсовидна Тренер Напојување

УЛ Наведени 9V AC Кабелот за Напојување за Schwinn 130 230 220 120 270 213 A20 122 150 125 Велосипед Замена

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Кабелот за напојување компатибилен со Schwinn A10 A15 A20 A25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 223 226 227 P 230 231 240 270 418 428 431 460 470 004-4150 CY41-0900500 420(Не одговара за 2010 година верзија на 420 Елипсовиден), ⚠️ве Молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ќе модел наведени тука за да се осигура компатибилност.Адаптер одговара за Schwinn Активни Серија, Одговара за Proform велосипед, Одговара за Schwinn елипсовидна машина, Одговара за Proform Хибрид тренер, Одговара за Стационарен велосипед, Одговара за Schwinn 220 recumbent велосипед, Одговара за Предење велосипед, Одговара за Crosley Cruiser Преносни Плочата Рекорд за Играч CR8005 A CR8005 A-Б.К CR8005 A-BL CR8005 A-ГР CR8005 A-ИЛИ CR8005 A-ПИ, ⚠️ве Молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ќе модел наведени тука за да се осигура компатибилност.Безбедност : УЛ НАВЕДЕНИ, Тестирани & Одобрени и Овластени од страна на УЛ, адаптер изгради во краток спој заштита, во Текот тековната заштита, во Текот напон заштита, во Текот температура заштита, Безбедно го полните вашиот уред.Текст AC 100 V-240 Vac, Излез 9 V 2 A(Компатибилен 9 V 1.5 А, 9 Vdc 1500m A, 9 V1 A, 9 V dc 1000m A), 6.0 ft/1.8 M екстра доволно долго за кабелот за напојување, Напојување има се тестирани и потврдени за да се осигура дека сигурно компатибилен со Schwinn модели наведени погоре.Она што Ќе Добиете за : 1 x Замена 9 Vdc Моќ адаптер за Schwinn Велосипед, 30 дена наплата, 12 месеци размена.Одговара за Schwinn Активни Серија, Одговара за Proform велосипед, Одговара за Schwinn елипсовидна машина, Одговара за Proform Хибрид тренер, Одговара за Стационарен велосипед, Одговара за Schwinn 220 recumbent велосипед, Одговара за Предење велосипед.AC адаптер е направен од висок квалитет на чист бакар кабел, Кабелот школка бил направен од ПВЦ материјал, Силни и Издржливи, Одлична електрични перформанси. 1 * Замена AC адаптер за Schwinn Елипсовидна.Кабелот за напојување компатибилен со Schwinn A10 A15 A20 A25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 223 226 227 P 230 231 240 270 418 428 431 460 470 004-4150 CY41-0900500 420(Не одговара за 2010 година верзија на 420 Елипсовиден).Одговара за Schwinn Активни Серија, Одговара за Proform велосипед, Одговара за Schwinn елипсовидна машина, Одговара за Proform Хибрид тренер, Одговара за Стационарен велосипед, Одговара за Schwinn 220 recumbent велосипед, Одговара за Предење велосипед.Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ќе модел наведени тука за да се осигура компатибилност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат