• Неодамнешно
AlloverPower 3V - 24V 1.5 А 36W Прилагодливи DC Напојување Комплет AC Адаптер за Контрола на Брзината, Volt се Прикаже НА Исклучување со Променлива 8 Приклучоци

AlloverPower 3V - 24V 1.5 А 36W Прилагодливи DC Напојување Комплет AC Адаптер за Контрола на Брзината, Volt

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Прилагодливи и visable екранот напон, може да се прилагоди на напон од 3 V - 24 V преку екранот.Текст : AC 100-120 V, Излез : наизменична СТРУЈА 3 V - 24 V, 1.5 Amax.Доаѓаат со 8 Приклучоци, Одговара за напојување потреби во различни Уреди.Посебни Buit-во на Моќ/исклучување, повеќе удобен и лесен за контрола на адаптер со оваа функција.Сите-во-Едно Адаптер - одговара 90% од AC/DC Home & Отворено апарати, широко се користи во повеќе уреди. (НЕМА ДА РАБОТИ НА КОМПЈУТЕР!!!).Проверете дали напонот и струјата вашиот уреди бараат.Проверете моќност портот на вашиот уред треба и да се избере точниот адаптер совет.Приклучете го адаптерот на штекер, и потоа наместете ги правилните напон вашиот уред бара.Поврзување на вашиот уред и да го користите !.Ве молиме да не ја користите на уреди во однос на 36 W.Ве молиме да не ја користите на константен напон уреди.Бидете сигурни и го постави правилна напон пред поврзување на вашиот уреди.Ве молиме не го користат на компјутер.Како што за течни кристали, LED светло бар, мотор, лесни cat, мини ТВ, 2.5 инчен мобилни хард диск, мобилни DVD, TV кутија, безжичен аудио и видео опрема, опрема за полнење, MP3/MP4, мала маса светилка, рутер, switch, игра машини, телефони и фенери, камери, надзор опрема, massagers, убавина инструменти, мотори, контролори и други апарати за домаќинство / преносни уреди.Одговара за многумина 3~24 V мали домаќинство, електроника како што се LED ленти, под кабинет осветлување, ТВ Кутија, паметни зборува, безжични рутери, етерични масла diffuser овлажнител, USB вентилатор, Wifi camera, USB Хаб, хард диск кутија, DC мотор, DC пумпа, дигитална фото рамка, DVR NVR надзор на системот и сл.Проверете дали напонот и струјата вашиот уреди бараат.Проверете моќност портот на вашиот уред треба и да се избере точниот адаптер совет.Приклучете го адаптерот на штекер, и потоа наместете ги правилните напон вашиот уред бара.Поврзување на вашиот уред и да го користите !.Ве молиме прочитајте го пред да го купите!.Ве молиме да не ја користите на уреди во однос на 36 WPlease не може да се користи на константен напон уреди.Бидете сигурни и го постави правилна напон пред поврзување на вашиот уреди.Ве молиме не го користат на компјутер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)

Моќта на вашиот Електрони Компјутеризирана телескоп од било AC штекерот 2 5 amp AC адаптер.Погоден за внатре

DEN 958.80