• Неодамнешно
Автомобил Адаптер за полнење за Преносни DVD плеер, 6 Ft Нови Замена запалка приклучок за Кабелот за Напојување Полнач за Преносни DVD Плеер

Автомобил Адаптер за полнење за Преносни DVD плеер, 6 Ft Нови Замена запалка приклучок за Кабелот за Напојување

Buyers rating:
DEN 878.40

Количина на стоки

【Бренд Нов Автомобил запалка приклучок за Продолжување Кабелот】запалка приклучок за продолжување конектор за кабел со DC конектор.Влезниот напон спектар : 12 V; Излез : 9 V ~ 12 V Компатибилен; Вкупна должина на кабелот е продолжен до 6ft (180cm). 【DC Конектор】DC Plug Поларитетот : внатрешна Позитивниот (+), надворешниот Негативниот (-); DC Plug големина : 4.0 * 1.7 * 12mm (дијаметар Од 4mm, Внатрешен дијаметар 1.7 мм, Должина 12mm).DC приклучок тип : машки. 【Погоден за Преносни DVD Плеер со 9 V или 12 V DC ВО Порт】Компатибилен со UEME, DBPOWER, HDJUNTUNKOR, SUNPIN, SYNAGY, ZESTYI, APEMAN преносни DVD плеери (1 екранот). 【Компатибилни Модели】UEME Преносни DVD CD Плеер со 9" 10.1 Инчи DVD Плеери PD-0091, PD-0096, PD-0093, PD-1010, PD-1020; DBPOWER преносни DVD плеер MK101, PD928; HDJUNTUNKOR Преносни DVD Плеер HDPDVD-01. 【Ве молиме Имајте во предвид】Оваа запалка приклучок за DC моќност кабел работи само со апарати за домаќинство со DC 4.0 mm x 1.7 мм конекција (дијаметар Од 4mm, Внатрешен дијаметар 1.7 мм), а не други големини.ВЕ МОЛИМЕ ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ УРЕД ЗА ОВА ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ!. 100% Сосема Нов Замена Автомобил Полнач компатибилен со Количка за Преносни DVD Плеери (1 екранот) 【Бренд Нов Автомобил запалка приклучок за Продолжување Кабелот】запалка приклучок за продолжување конектор за кабел со DC конектор.Влезниот напон спектар : 12 V; Излез : 9 V ~ 12 V Компатибилен; Вкупна должина на кабелот е продолжен до 6ft (180cm). 【DC Конектор】DC Plug Поларитетот : внатрешна Позитивниот (+), надворешниот Негативниот (-); DC Plug големина : 4.0 * 1.7 * 12mm (дијаметар Од 4mm, Внатрешен дијаметар 1.7 мм, Должина 12mm).DC приклучок тип : машки.【Погоден за Преносни DVD Плеер со 9 V или 12 V DC ВО Порт】Компатибилен со UEME, DBPOWER, HDJUNTUNKOR, SUNPIN, SYNAGY, ZESTYI, APEMAN, ONN преносни DVD плеери (1 екранот). 【Ве молиме Имајте во предвид】Оваа запалка приклучок за DC моќност кабел работи само со апарати за домаќинство со DC 4.0 mm x 1.7 мм конекција (дијаметар Од 4mm, Внатрешен дијаметар 1.7 мм), а не други големини.ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ВЕ МОЛАМ.【Компатибилни Модели】 : UEME 10.1 инчи екран преносен DVD плеер PD-1010 PD-1020 PD-1030, 9 инчи екран преносен DVD плеер PD-0093 PD-0096, 7 инчи екран преносен DVD плеер PD-708 HDJUNTUNKOR 10.1" Преносни DVD Плеер HDPDVD-01. DBPOWER 10.5" екран преносен DVD плеер MK101, 9.5" екран преносен DVD плеер PD928 APEMAN 7" екран DVD Плеер PV770, 9.5" екран DVD плеер PV970, 10.5" екран DVD Плеер PV1070 A, 15.5" екран DVD Плеер PV1570. Проф. д-Р Ј 12.5 Инчен DVD плеер NS-101 B, 11.5 Инчен DVD плеер NS-958, 17.9 Инчен DVD плеер DP15. ie Geek IK-103, IK-902. SUNPIN 11" Преносни DVD Плеер D969, 12.5" Преносни DVD Плеер PD101. Jekero 15.6" екран преносен DVD плеер, 14.1" екран преносен DVD плеер.WONNIE 15.4" екран преносен DVD плеер.MYDASH 10.1 инчи екран преносен DVD плеер MP10 A.SYNAGY 10.1 инчи екран преносен DVD плеер A10. ZESTYI 9" преносни DVD ZE-92. Sylvania sdvd1332 преносни dvd.ONN преносни dvd.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Амазон 9W Адаптер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Амазон 9W Адаптер

Службен 9 W, 1.8 ЕДЕН адаптер компатибилен со повеќето уреди со микроUSB порта, иако полнење пати може да се

DEN 1003.20