• Неодамнешно
SDDD 8.5 V 1А AC/DC Адаптер за Напојување Апарат Компатибилен со PADO Чиста-Бран СМ-05 СМ-07 Серија Cordless Ударни Двоен Мотор Терапија Massager Замена Моќ Конектор за Кабел Мозок (3.3 н

SDDD 8.5 V 1А AC/DC Адаптер за Напојување Апарат Компатибилен со PADO Чиста-Бран СМ-05 СМ-07 Серија Cordless

Buyers rating:
DEN 287.52

Количина на стоки

Компатибилен со : Адаптер Погоден за Чиста Бран CM7 CM5 СЕРИЈА : Чиста-Бран СМ-05 СМ-07 CM05 см-5 CM5 PADO-CM5 Pure Wave Cordless Ударни Massager, PN : PADOCM5 PADO-CM05-BLK PADO-CM05-WHT , ADOCM5 PADO-CM07-BLK PADO-CM07-WHT, Чиста-Бран Со PADO СМ-07 Pado Чиста Бран CM07 СМ-7 CM7 PADO-CM7 PADO-CM07 C-7 C7 Pure Wave Cordless Massager Лицето Тело на Мотор, FJ-SW08510000 DU FJSW08510000 DU FJ-SW08510000 DU FJ-СИ 08510000 DU.НЕ за ДРУГИ модели(Pls двојно проверете избраниот модели подолу пред цел).Адаптер Спецификација : Влезен напон : AC 100-240 V 50/60 Hz излез напон : 8.5 V 1А (1000m A) Максимална моќност : 8.5 W. Ниска работна температура, стабилни перформанси, силна анти-мешање.Безбеден Дизајн-заштита карактеристики : Заштита од Прегревање со Смарт Чип, Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици, OVP : во Текот Напон излез Заштита, OCP : во Текот Тековната излез Заштита, SCP : излез Краток Спој Заштита.На излезна линија картичка опашка има положено илјадници затегнувачка тестови и не е лесно да бидат оштетени.Снабдувањето со електрична енергија е многу издржливи и квалитетот е повеќе сигурен.Постојана служба за корисници.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, секој производ има се подложени на строга контрола на квалитетот и повтори тестирање.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас и ќе добиете замена или 100% наплата.Компатибилни уреди : pado чиста бран massager.Конектор тип : Барел Конектор. 8.5 V 1А AC/DC Напојување Компатибилен PADO Чиста-Бран СМ-05 СМ-07 Серија Cordless Ударни Двоен Мотор Терапија Massager.СПЕЦИФИКАЦИИ : ВЛЕЗ : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 8.5 V 1А(1000m A) 8.5 W Приклучок : НИ Приклучок за DC Plug Димензија : Авто-Приспособувањето на Барел Plug Автоматски Прилагодени за двете 5.5 мм * 2.1 и 2,5 mm Пакетот вклучува : 8.5 V AC Адаптер за полнач x 1 Должина : 3.3 нозе Безбеден Дизајн-заштита карактеристики : Заштита од Прегревање со Смарт Чип.Заштита од преоптоварување со Висок Квалитет на Жици.Автоматско преоптоварување cut-off.стабилна outpu.над температурата на cut-off.краток спој заштита.Карактеристики : 1. DC бран е мал и ефикасноста на работата е високо. 2. Lw работна температура и долг животен век. 3. Влезниот напон спектар е широк, во согласност со глобалните стандарди. 4. Добра изолација перформанси и висока електрична сила. 5. Висок квалитет, rubberized текстура екстра долг AC/DC Кабелот.

Карактеристики на стоката

Input voltage:
AC 100-240V 50/60Hz output voltage

Купувачи како што сакаат

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)

Моќта на вашиот Електрони Компјутеризирана телескоп од било AC штекерот 2 5 amp AC адаптер.Погоден за внатре

DEN 958.80