• Неодамнешно
UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со iRestore Раст на Косата Систем ID-500 ID500A Професионални 282 Батеријата Пакет Wellmike ADS012J-W 050240 ADS012J-W050240 ADS012JW050240 Напојување Пол

UpBright Нови Глобалната AC/DC Адаптер Компатибилен со iRestore Раст на Косата Систем ID-500 ID500A Професионални

Buyers rating:
DEN 206.16

Количина на стоки

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со i Restore Раст на Косата Систем ID-500 ID500 A Професионални 282 & Li-on Батерија Пакет Wellmike ADS012 J-W 050240 ADS012 J-W050240 ADS012 JW050240 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нови Глобалната AC / DC Адаптер Компатибилен со i Restore Раст на Косата Систем ID-500 ID500 A Професионални 282 & Li-on Батерија Пакет Wellmike ADS012 J-W 050240 ADS012 J-W050240 ADS012 JW050240 Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron 18778 AC Адаптер (Црна)

Моќта на вашиот Електрони Компјутеризирана телескоп од било AC штекерот 2 5 amp AC адаптер.Погоден за внатре

DEN 958.80