• Неодамнешно
PwrON (6.6 ft Кабел) 12V AC да DC Адаптер за D. C. 12V Dynacraft Spider-Man Dune Кабриолет 12 Volt Напојува Возење На Модел 20654915 8802-12 12VDC Напојување Батерија Полнач (w/Барел Круг Приклучок Совет.)

PwrON (6.6 ft Кабел) 12V AC да DC Адаптер за D. C. 12V Dynacraft Spider-Man Dune Кабриолет 12 Volt Напојува

Buyers rating:
DEN 774.96

Количина на стоки

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Pwr ON производи тестирани од страна на производителот за да се совпаѓаат.Индустрија Квалитетот : Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред без разлика дали тоа е исто како на листата покажува пред купување!.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција! / Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да ви помогне!.Pwr ON (6.6 ft Кабел) 12 V AC ДА DC Адаптер За D. C. 12 V Dynacraft Spider-Man Dune Кабриолет 12 Volt Напојува Возење На Модел 20654915 8802-12 12 VDC Напојување Батерија Полнач (w/ Барел Круг Приклучок Совет.) Pwr ON е специјализирана во областа на производство на квалитетна и економична замена на напојување за лаптоп ,таблет,мобилни телефони и други електрични апарати.Производите се сертифицирани со CE, FCC итн.Безбедносни Карактеристики : Во Текот Тековната Заштита, Во Текот Напон Заштита, Во Текот Температура Заштита Од Краток Спој Заштита.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intermec AC7 Четири Bay SR61 Батерија Полнач

Intermec Батерија Полнач.Модел : AC7 P / N : 852908001 Полнење На Порти : 4 Компатибилен Со : SR61 B Безжична Скенер.Состој

DEN 5354.40