• Неодамнешно
25 Правоаголник 26 Малку Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат Читателите. Функционира со огромното Мнозинство на Системи за Контрола на Прис

25 Правоаголник 26 Малку Близина Копче Fobs Ваиганд Prox Keyfobs Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат

Buyers rating:
DEN 1476.48

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 50 Правоаголник Prox 26 Малку Keyfobs 125khz контрола на пристап Близина Копче Fobs форматирани со 26-малку H10301 стандарден формат се користи на повеќето контрола на пристап на системи за безбедност.КОМПАТИБИЛЕН : Овие isoprox компатибилен безконтактни Keyfobs работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.ИЗГЛЕД : 30мм x 37mm x 5mm црно keyless entry Копче Fobs.ОБЈЕКТ ШИФРА : Овие RFID контрола на пристап Key Tags дојде во Објектот код 49. Овие црни Keyfobs се isoprox компатибилни.Овие безконтактни Keytags работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 144.00
Смарт Картичка Вратата Системот Лозинка За Контрола На Пристап Со Анти-Кражба Аларм За Излез Комерцијални Контрола
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смарт Картичка Вратата Системот Лозинка За Контрола На Пристап Со Анти-Кражба Аларм За Излез Комерцијални Контрола

Безбедност Контрола На Пристап На Овој Производ Е МултиФункционални Водоотпорен Контрола На Пристап И

DEN 1185.36
1Pcs Нови DC1030CR-201000-E
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Нови DC1030CR-201000-E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 9599.52
Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

➤ Се поврзува директно на постојните станбени дома телефонска линија, па без дополнителни месечни трош

DEN 345.60
1Pcs Сосема Нов AGP3200-Т1-D24 Брза Испорака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Сосема Нов AGP3200-Т1-D24 Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 23976.00
Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Лозинка за Пристап за Контрола на Мал Волумен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Лозинка за Пристап за Контрола на Мал Волумен

[Remote Access]Работа со позадина PC софтвер за управување, поддршка реално време следење на контрола на приста

DEN 1912.80