• Неодамнешно
Вратата за Пристап на Системот за Контрола, 125KHZ RFID Пристап Контролер, Електронски Отпечаток/Лозинка Тастатурата лична Карта/позадинско осветлување Присуство Маши

Вратата за Пристап на Системот за Контрола, 125KHZ RFID Пристап Контролер, Електронски Отпечаток/Лозинка Тастатурата

Buyers rating:
DEN 2085.36

Количина на стоки

【Напредни Отпечатоци Системот】Користење на напредни контакт сензор за отпечатоци, признавање брзина може да достигне 5ms, ниска лажно признание стапка, и тоа го има само‑учење функција, на повеќе пати се користи, толку побрзо признавање брзина. 【Трајни & Практична】Едноставен, чист дизајн за да се вклопи во која било куќа стил, без разлика дали е инсталирана на дрвени или стаклени врати, сето тоа изгледа убаво.Со користење на нова РАКА core 32‑битна микроконтролерски дизајн, силен, стабилен и сигурен.На врвот светла боја покажува работниот статус. 【Три Отклучување Начини】Три типа на верификација, отпечаток, лозинка, лична карта, или комбинација од нив.Голем капацитет од 10.000 корисници, управување со картичката може да се постави за да се олесни работата на корисникот орган, поддршка light sensor анти‑демонтажа на алармот. 【Мулти-Функционален Пристап Контролер】Мултифункционален контрола на пристап интегрирана машина, работен режим може да биде вклучен слободно, вклучувајќи читач на картички режим, интегрирана машина режим и други функции, може да се примени на различни места, широко се користат во канцеларии, домови, вили, банки, затворите и други места. 【Отворено Водоотпорна】Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, цврсти и издржливи.Sensitively и одговор брзо, целосно затворена дизајн со лепак пополнување, водоотпорен одделение може да се стигне до IP68, можат да работат дури и во дождливите денови.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Присуство Machine Material : Metal Color : Како Слики Shown Working Напон : DC12-24 VVerification Метод : Отпечаток, Лозинка, лична Карта Или Нивните Combination User Капацитет : 10000 Fingerprint Капацитет : 300 Card Тип : 125 KHZ ID Card Button Работата : Метал Транспарентен Копчето Operation Output Режим : Посветена на Чекање за Читач на картички, Излезен Формат, Adjustable Management Картичка : Поддршка за Додавање и Бришење на Cards Quiescent Струја : ≤35m AOperating Струја : ≤100m APackage Листа : 1 x Водоотпорен Присуство Machine1 x монтажа Додатоци Pack1 x Прирачник.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

1Pcs Нови Dc1040Cr/T/L-C01000-E
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Нови Dc1040Cr/T/L-C01000-E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 9599.52
1Pcs Сосема Нов PFXGP4501TMA Брза Испорака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Сосема Нов PFXGP4501TMA Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 472.80
2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера

Cortelco 2 N9137111 CKU 2 N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера (2 N9137111 CKU).Cortelco 2 N9137111 CKU.Опис : Аудио, Видео И Тастатур

DEN 2244.96
1Pcs Нови DC1030CR-201000-E
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Нови DC1030CR-201000-E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 9599.52