• Неодамнешно
26 Малку Близина CR80 Картички Ваиганд Prox Празно Некој Повлечете Картички Compatable со ISOProx 1386 1326 H10301 Формат Читателите. Функционира со огромното Мнозинство на Пристап на

26 Малку Близина CR80 Картички Ваиганд Prox Празно Некој Повлечете Картички Compatable со ISOProx 1386 1326

Buyers rating:
DEN 2063.76

Количина на стоки

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 5 CR80 Празно Некој 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со 26-малку H10301 стандарден формат се користи на повеќето контрола на пристап на системи за безбедност.КОМПАТИБИЛЕН : Овие isoprox компатибилен бесконтактни картички работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.ИЗГЛЕД : 2.125 mm" x 3.370 mm" x 0.030 mm" празен бел некој CR80 keyless entry картички.САЈТ КОД : Овие RFID контрола на пристап картички дојде во сајт код 46. НЕ РАБОТИ СО ИНК-ЏЕТ ПЕЧАТАРИ.Овие Бели бела некој CR80 isoprox компатибилен бесконтактни картички работа со иста 26 малку ваиганд читатели дека и 1386 ISOProx и 1326 ISOProx клуч картички работат со.Компатибилен 125khz картичка читатели вклучуваат : Proxpoint Плус, Thinline II, Mini Prox, RP40, RP10, RPK40, RP15, Prox80, Prox Pro, Entry Prox 4045, Bosch АОР-AYJ12, Викинг PRX-2, и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

1Pcs Сосема Нов AGP3200-Т1-D24 Брза Испорака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Сосема Нов AGP3200-Т1-D24 Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 23976.00
3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 144.00
1Pcs Нови DC1040CR-202000-E
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Нови DC1040CR-202000-E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 9599.52
1Pcs Сосема Нов PFXGP4501TMA Брза Испорака
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Сосема Нов PFXGP4501TMA Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 472.80
Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Лозинка за Пристап за Контрола на Мал Волумен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Лозинка за Пристап за Контрола на Мал Волумен

[Remote Access]Работа со позадина PC софтвер за управување, поддршка реално време следење на контрола на приста

DEN 1912.80
Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Отпечаток Контрола на Пристап за Контрола на
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вратата за Влез Систем, позадинско осветлување Нумерички Копчиња Отпечаток Контрола на Пристап за Контрола на

[Позадинско осветлување Нумерички Копчиња]позадинско осветлување дигитални копчиња, лесно да се работ�

DEN 2030.40
Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

➤ Се поврзува директно на постојните станбени дома телефонска линија, па без дополнителни месечни трош

DEN 345.60
Вратата за Влез Систем, Отпечатоци Контрола на Пристап Водоотпорен Опрема за Контрола на Пристап Сертификација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вратата за Влез Систем, Отпечатоци Контрола на Пристап Водоотпорен Опрема за Контрола на Пристап Сертификација

[Водоотпорен Отпечаток Читателот]За wiegand во&out интерфејс, може да поврзете надворешен TFS11 водоотпорен от�

DEN 2543.76
2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера

Cortelco 2 N9137111 CKU 2 N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера (2 N9137111 CKU).Cortelco 2 N9137111 CKU.Опис : Аудио, Видео И Тастатур

DEN 2244.96
1Pcs Нови Dc1040Cr/T/L-C01000-E
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1Pcs Нови Dc1040Cr/T/L-C01000-E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 9599.52