• Неодамнешно
XACQuanyao K200-3.3 Отпечаток Одбор за Контрола на Врата Пристап до Контролен Систем (Боја : K200-3.3)

XACQuanyao K200-3.3 Отпечаток Одбор за Контрола на Врата Пристап до Контролен Систем (Боја : K200-3.3)

Buyers rating:
DEN 1188.00

Количина на стоки

Производот се користи на највисок квалитет на материјали, што го прави производот подолг живот.Строги тестирање се врши пред да ја напушти фабриката за да се осигура дека секој производ е со висок квалитет.Ние сме професионални додаток производителот со богато искуство во оваа област.Ве молиме проверете со вашиот производ модел внимателно за да бидете сигурни дека тоа е производот што го барате.Сертификација : CE.Потекло : CN(Потекло).Број На Модел : K200-3.3.Отпечаток капацитет : 120.Напојување : 4*АА батерии или DC5 V.Stand-by режим на струјата : помалку од 7 укр.Излез : DC56 V,500m A.прирачник за Корисникот за одбор за контрола K200-3.3.Технички параметар : .Отпечаток капацитет : 120.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера

Cortelco 2 N9137111 CKU 2 N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера (2 N9137111 CKU).Cortelco 2 N9137111 CKU.Опис : Аудио, Видео И Тастатур

DEN 2244.96
Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

➤ Се поврзува директно на постојните станбени дома телефонска линија, па без дополнителни месечни трош

DEN 345.60
3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 144.00