• Неодамнешно
2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера

2N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера

Buyers rating:
DEN 2244.96

Количина на стоки

Cortelco 2 N-9137111 CKU 2 N Helios IP 1 копчето + тастатурата + камера (2 N-9137111 CKU).Cortelco 2 N-9137111 CKU.Опис : - Аудио, Видео И Тастатурата Решение Во Една Кутија - Чиста Ip Средина - Рое (Power Over Ethernet) Или 12 V Dc Надворешен Извор на Енергија - Високо Квалитетни Аудио (Кодек Г. 711, G. 729) И во Реално Време, со Висок Квалитет на Видео (Кодеци H. 263+, H. 264)- Далечинска Контрола И Администрација За Олеснување на Вашата работа И Мобилност - Едноставна Инсталација И Интеграција Со Било Sip врз Основа 3 Rd Партија Уреди - Времето Отпор ?C Морски Одделение Челик Случај Со Ip 53 Покриваат Различни Модели И Модни Додатоци Која Одговара На Сите Клиентите Барања - Удобен Начин За Следење И Контрола На Влез На Посетители Од Далечина - Претставник Изгледа - Лесно За Поставување И Одржување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 144.00
Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

➤ Се поврзува директно на постојните станбени дома телефонска линија, па без дополнителни месечни трош

DEN 345.60