• Неодамнешно
Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

Liftmaster EL1SS Телефон Влез Систем

Buyers rating:
DEN 345.60

Количина на стоки

➤ Се поврзува директно на постојните станбени дома телефонска линија, па без дополнителни месечни трошоци се направени. ➤ Лесен-за-инсталирајте дизајн зачувува во просек по 10 минути на инсталација време во текот на постарите модели. ➤ Едноставен дизајн го прави идеален за жителите и посетителите да комуницираат и да се одобри или одбие пристап. ⚠️ ВНИМАНИЕ КУПУВАЧИ : ✅ ве Молиме да обезбеди сигурен телефонски број, така превозот компанија може да контактира со вас, ако е потребно.Ако не се обезбедени, вашиот објект може да бидат одложени, па дури и се врати. ✅ По Приемот/Испорака На Овој Производ, Не Пријавете Се За Било Кој Објект, Додека Не Се Темелно Прегледани На Пратката За Било Каков Вид На Штета.Продавачот Не Е Одговорен За Било Оштетени Пратка Која Не Е Потпишан & Пријавени Како "Оштетени По Пристигнувањето." Ве Молиме Да Не Контактирате Доколку Имате Какви Било Прашања Или Проблеми. ➤ КЛИЕНТИ НАДВОР КОНТИНЕНТАЛНА САД МОРА ДА КОНТАКТИРАТЕ СО НАС ЗА ТОВАРНИ ПОНУДА ПРЕД ДА СЕ НАПРАВИ КУПУВАЊЕ.КОНТИНЕНТАЛНА САД ПРЕВОЗОТ ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ОДНЕСУВААТ НА ПОРТОРИКО , АЛЈАСКА, ГВАМ, КАНАДА, ФЛОРИДА КЛУЧЕВИ И МЕЃУНАРОДНИ НАЛОЗИ.На Lift Master Модел EL1 SS Систем обезбедува жичен комуникација и сигурна контрола на пристап на портата или врата.Hardwired за моќ и поврзан директно до вашиот постоечки телефонска линија, на EL1 SS поздравува посетителите се со висока видливост назад осветлена тастатура и атрактивен стил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3Pcs Нови PI3VT3245-ALE D/C:10+ Tssop20

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 144.00