• Неодамнешно
Cabilock Пилешкото Јајце Кошница Смола Пилешко Држи Железо Жица Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Десктоп Сад за Пролет Велигден Партијата Декор

Cabilock Пилешкото Јајце Кошница Смола Пилешко Држи Железо Жица Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Десктоп

Buyers rating:
DEN 1636.56

Количина на стоки

Направени од премиум железо и смола материјали со исклучителна изведба.Креативните шупливи дизајн е погодно да се исцеди овошје по перење.Нема потреба да се грижите за тоа железо складирање кошница лизгање на табелата.Убав подарок избор за вашето семејство, пријатели или роднини за housewarming.Тоа може да се користи во семејствата, хотели, ресторани, кујни, свадба сцени, итн.Опис Ова е кујна за складирање кошница, произведени со премиум железо и смола материјали кои се пријателски и безбедно да се користи.Обезбедување на доволно простор за организирање на јајца, овошје овошје, зеленчук во прилог на други стоки.Голем простор за складирање, може да се сместат повеќе работи.Карактеристики - Материјал : Железо, смола - Боја : Златна, Розова.- Големина : 24 X11. 5 CM.- Направени од премиум железо и смола материјали со исклучителна изведба.- Нема потреба да се грижите за тоа железо складирање кошница лизгање на табелата.- Убав подарок избор за вашето семејство, пријатели или роднини за housewarming.- Креативните шупливи дизајн е погодно да се исцеди овошје по миење.- Тоа може да се користи во семејствата, хотели, ресторани, кујни, свадба сцени, итн.Пакет Вклучувајќи 1 x украс/ 1 x кошница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања

Силни и издржливи пластични случај штити јајца од кршење.Ова јајце сад е суштински дел од вашиот готвењ�

DEN 163.44
Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист цр

DEN 599.76
Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56
Vented Хартиена Пулпа Јајце Krabičkách (12)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vented Хартиена Пулпа Јајце Krabičkách (12)

????Јајце Krabičkách да ја Покажат Вашата Сопствена "Фарма" Свежи Јајца ????Секој Картон Важи 1 Десетина Мали за

DEN 359.76
Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца �

DEN 479.76