• Неодамнешно
Јајце Носителот на Countertop Спирала Јајце Носителот, Метал Јајце Складирање Skelter Свежи Јајца Организатор на Екранот за Кујната Countertop (Црна)

Јајце Носителот на Countertop Спирала Јајце Носителот, Метал Јајце Складирање Skelter Свежи Јајца Организатор

Buyers rating:
DEN 2011.20

Количина на стоки

【Цврст Метал Јајце Носителот】 Спирала модерен дизајн, цврста метална конструкција со црна фолија, што го прави ова јајце носителот здрав и нема да рѓа, безбеден и лесен за употреба. 【Стабилни Научни Дизајн】 Со тешки метали база на дното на јајце skelter, целата јајце складирање рек стои постабилна на countertop, не грижи за падне одново. 【Се одржи на 24 Пилешко Јајца】 Тоа е погодно за собирање на свежи јајца во вашата кујна, јајцето skelter може да се одржи до 24 пилешко јајца, но капацитет може да се разликуваат во зависност од јајце големина. 【Организира Јајца Најстарите до Најновите】 Ова јајце skelter е корисно да се организира јајца најстарите до најновите, кој обезбедува доволно погодност за да бидете сигурни дека најстарите јајце се користи првиот. 【Функционална & Декоративни】 свежо јајце носителот може да се сместат голем капацитет пилешко јајца и да зачувате простор во вашата кујна, тоа, исто така, работи како модерен уметнички дела декорација во вашата кујна.Карактеристики на производот : Цврста метална конструкција, студија и безбедно.Заврши со црна фолија, нема да рѓа.Стојат стабилна, нема да падне во текот со тешки база.Голем капацитет, држете се до 24 пилешко јајца.Погоден за средна големина на јајце која е 50g(1.8 мл).Можете да ги чувате мали јајца на дното на садот.Спирала дизајн, организира јајца најстарите до најновите.Јајца ќе се тркалаат надолу, кога ќе земете јајца.Да зачувате простор, се задржи вашата кујна уредни и организирани.Работи како декоративни современите уметнички дела во кујната.Со се справи со дизајн, лесно се движат на skelter кога го направите за чистење.Совршен за оние кои имаат неколку hens на фарма или во дворот.Спецификација на производот : Димензии : 7.3 x 7.3 x 15.2 инчи (LWH) Тежина : 1.5 килограми Боја : Црна Материјали : Челик Заврши Тип : Обложени Соба Тип : Kitchen Package Содржина : 1* Јајце Skelter Чување од Носителот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56
Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист цр

DEN 599.76
Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца

DEN 479.76
Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања

Силни и издржливи пластични случај штити јајца од кршење.Ова јајце сад е суштински дел од вашиот готвењ

DEN 163.44