• Неодамнешно
Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања

Stansport Јајце Сад за Кампување и Патувања

Buyers rating:
DEN 163.44

Количина на стоки

Силни и издржливи пластични случај штити јајца од кршење.Ова јајце сад е суштински дел од вашиот готвење комплет.Поклопецот не се заклучи на цврсто.Има 12 јајца.Одговара на USDA Големи Јајца.Лиен се справи.Stansport е Јајце Контејнери се направени на силни и издржливи пластични да се заштити јајца од кршење.Stansports Јајце Контејнери се направени на силни и издржливи пластични да се заштити јајца од кршење.Поклопецот не се заклучи на цврсто да го задржи јајца во нивното место.Совршен за полагање јајца пешачење, кампување, RV, патуваат и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист цр

DEN 599.76
Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56
Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца �

DEN 479.76