• Неодамнешно
30 Парчиња Хартија Јајце Krabičkách за Пилешко Јајца Целулоза Влакна Јајце Фах Носителот најголемиот Дел Има 6 Брои Јајца Семејната Фарма Пазарот Патување Јајце Садови?

30 Парчиња Хартија Јајце Krabičkách за Пилешко Јајца Целулоза Влакна Јајце Фах Носителот најголемиот Дел Има

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Еден Сет Вклучува - 30 јајце krabičkách, секој пилешкото јајце krabičkách држи до половина дузина пилешко јајца, вкупно 180 јајца, вклучувајќи 40 јајце етикета налепници.Degradable Јајце Кутија - Тоа се направи на безбеден и не-токсични природен материјал целулоза, со карактеристики на заштита на животната средина, рециклирање и цврстина, што може да се заштити јајца од тоа да биде оштетена.Совршен Јајце Складирање Алатка - јајца се чуваат во празната јајце krabičkách, може да спаси многу простор, но, исто така, може да се заштити јајца се оштетени, хартија материјал може да биде совршен завиткани јајца, нашите картон јајце krabičkách може да се одржи мали, средни, големи јајца, а исто така може да се користи за патка јајца.Екстра Labels - Тоа е опремен со 40 јајце етикета налепници, која може да снима на чување за време на јајца, избегне истекот на јајца, а исто така може да се класифицираат јајца.Различни видови на јајца може да се стави во различни јајце кутии.Употреба Сценарија - Погоден за јајце чување и продажба, како и транспорт, соодветен за да го продаде на сопственикот на фармата е на пазарот или ги достави до соседите или семејството, голема јајце складирање кутија за следење на пазарот, кампување, кујната или патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист цр

DEN 599.76
Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца

DEN 479.76
Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56