• Неодамнешно
BULKBUY Јајце Krabičkách 40 Пакети, Јасно Еко-пријателски Пластични Празни Јајце Krabičkách со Слободни Етикети, Има и до 12 Јајца Безбедно, Совршен за Семејство Пасиште Фарма Па

BULKBUY Јајце Krabičkách 40 Пакети, Јасно Еко-пријателски Пластични Празни Јајце Krabičkách со Слободни Етикети,

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Средна Големина - Секој картон важи до 1 десетина редовни големина кога јајца!Ве молиме изберете ГОЛЕМИ димензии за крупните кога јајца и патка јајца; Средни Мерки : 7.68 x 5.71 x 2.56 инчен (19.5 14.5 x x 6.5 см).Еко-пријателски & Рециклираат - Направи на безбеден токсични слободни и без мирис на ПЕТ пластика, еко-пријателски пластичен материјал е лесно да се рециклира.Здрав & Обновливи - тесна затворање копчето & конус поддржува ќе се задржи на јајца стабилен и безбеден во тетрапак.Што може да се мијат и повторна употреба на јајце krabičkách.Јасно & Видливи - На јасно пластика, го прави лесно да се набљудуваат ситуацијата на јајца во секое време.Одлично за јајца складирање, производство стои и продавниците за храна.Пакетот Вклучува - 40 пакети од јасно пластика празни јајце krabičkách (секој има до 12 јајца), 40 екстра слободни датум етикети.Карактеристики : Јасно пластика Еко-пријателски Рециклираат Обновливи Рамен топ дизајн Тесни затворање Пластовидно Чувајте ги вашите јајца безбедно и свежо.Зелена, удобен и ефикасен.Главно се користи во фарми, супермаркет продавници, семејството прифаќање.Спецификација : Големина : 7.68(L) x 5.71(W) x 2.56(H)инчен / 19.5(L) x 14.5(W) x 6.5(H)cm Материјал : ПЕТ пластични Боја : Јасно Пакетот вклучува : 40 x Пластични Јајце Krabičkách 40 x Датум Етикети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист цр

DEN 599.76
Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56
Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца

DEN 479.76