• Неодамнешно
Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички Свежо Јајце Носителите на Countertop (Бела Бери)...

Нова Година е Ден Подарок Пилешкото Јајце Кошница, Жица Јајце Колекција Кошеви за Собирање на Свежи Јајца,Керамички

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

????【Фарма Стил】Американската држава фарма стил, бела боени и бела керамички пилешко маска, црна лист црвено бери шема. ????【Интересни и Топло】Една симпатична кога е индексирање на ковано железо кошница со јајца, како што е, ако brooding пиле.Ова е свеж и интересен начин за чување на јајца. ????【Рака-насликани модели, светла стаклен површината】Вештачка рака-насликани модели и генијален креативност ви даде различни изненадување искуство; јајце кошница е направен од високо-квалитетни порцелански глина по високи-температура отпуштање, и глазура е топло и деликатна, и лесно да се чисти. ????【Совршен Housewarming Подарок】Нашите јајце кошеви за свежи јајца ќе биде посебен housewarming подарок!Оваа трајни пилешкото јајце кошница може да се користи не само за свежи јајца, но исто така и за овошје, зеленчук, овошје, итн.Тоа може да се користи во фрижидери, провизии или кујната countertops, убава и практична. ????【По-продажбата на гаранција】Ние секогаш веруваат дека табела на вкусна храна може да се изразуваат љубов.Ако имате било какви прашања во врска со нашите пилешкото јајце носителите на countertop, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јајце Кошница, 8, Црвениот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јајце Кошница, 8, Црвениот

Има 24 – 36 јајца.Лесно да се измијат јајца додека сеуште во кошница.Винил обложена жица за перници јајца

DEN 479.76
Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метална Жица Јајце Кошница Јајце Носителот Организатор Случај Сад Кујна Јајце Складирање Овошје Кошница Кошница

Парична казна изработка и прекрасен изглед се обезбеди нејзината популарност и практичност.Добра за чу

DEN 376.56