• Неодамнешно
P&о AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Xbox 360 Тенок

P&о AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Xbox 360 Тенок

Buyers rating:
DEN 373.44

Количина на стоки

AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Xbox 360 Тенок.AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Xbox 360 Тенок Карактеристики : Висок квалитет напојување AC адаптер за XBOX 360 мора да објект за Xbox 360 Тенок и љубители на играчи.Доаѓа со НАС приклучокот за полнење кабел Идеален за Xbox 360 Тенок конзоли.Најдобра опција за изгубени или дефект XBOX 360 напојување Многу сигурен извор на енергија за вашето XBOX 360 конзолата Трајни надворешната школка го штити вашиот напојување од носи од секојдневна употреба LED индикатор светлото ќе се прикаже моќта на статусот на Xbox 360 Тенок систем за Својата auto напон карактеристика овозможува адаптер за да се користи во целиот свет.Компактна големина и висок квалитет.Долго работно време.Спецификации : Влез : AC 100-240 V 47-63 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 135 W Објект големина : 17 * 7 * 5cm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 x AC Адаптер 1 x Кабелот за Напојување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO HE693RTD601H UNMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO HE693RTD601H UNMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 631.20
ИНДУСТРИСКИ MRO TB159-3 NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO TB159-3 NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 10344.00
TYZK Микроскоп за Полнење 0.5 X Надградба 0.4 Х Ц Планината Адаптерот на Објективот Видео Микроскоп Камера Биолошки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TYZK Микроскоп за Полнење 0.5 X Надградба 0.4 Х Ц Планината Адаптерот на Објективот Видео Микроскоп Камера Биолошки

Овој микроскоп камерата е 0.4 х Намалување на леќа, кои се проширува камерата е поле на гледање.Тоа може д�

DEN 1963.20
ИНДУСТРИСКИ MRO 6SC6100-0GE01 UNMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO 6SC6100-0GE01 UNMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 636.00
ИНДУСТРИСКИ MRO SB465R NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO SB465R NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 444.00
ИНДУСТРИСКИ MRO CLR-1893-1339-SCD 18931339 NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO CLR-1893-1339-SCD 18931339 NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 18456.00