• Неодамнешно
LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone Xs Max, Црна)

LaBOT Микроскоп iPhone Camera Адаптер (Случај само, Без Леќа) (iPhone Xs Max, Црна)

Buyers rating:
DEN 1137.60

Количина на стоки

Фати објавување квалитет на слика или на видео на податоци од истражување со вашиот паметен телефон (види пример, слики).Нема прилагодување е потребно. 3 D-печатени рамка.Висок квалитет на 3 D печатач и издржлив материјал се користи за печатење на тоа, така што ние може да обезбеди силна и без грешки производи до нашите клиенти. 100% Дизајниран и Направен во САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ИНДУСТРИСКИ MRO SHE05382 NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO SHE05382 NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 1272.00
ИНДУСТРИСКИ MRO 6SC6100-0GE01 UNMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO 6SC6100-0GE01 UNMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 636.00
ИНДУСТРИСКИ MRO SB363R NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO SB363R NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 420.00
ИНДУСТРИСКИ MRO SB465R NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO SB465R NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 444.00
ИНДУСТРИСКИ MRO TB159-3 NSMP-ОЕМ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ИНДУСТРИСКИ MRO TB159-3 NSMP-ОЕМ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 10344.00