• Неодамнешно
Wisenovo Боја на Екран на Допир за Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор,Најновите Прилично Стилски Фитнес Види Активност Tracker IP68 Водоотпорен за Деца Човек Ж?

Wisenovo Боја на Екран на Допир за Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето Монитор,Најновите Прилично Стилски

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

【Отчукувањата на срцето и Крвниот Притисок Монитор】Усвојување на најновите HR сензор за точни и ефикасно отчукувањата на срцето и крвниот притисок мониторинг. 【Сите-ден Активност Следење】Прецизно се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, активни минути и спиење статус .Сеопфатна анализа на сон, квалитет на податоци, помагајќи ти да се прилагоди себе си за поздрав животен стил. 【Никогаш нема да Пропуштите Повик Порака】Видете Повици Пораки на Вашиот Зглоб : Примите повик, календар, SMS и СНС (Facebook, Whats App, Скопје, Instagram, и Твитер) известувања на екранот; никогаш не ги пропуштајте важни пораки. 【Вграден USB Приклучок и подолготрајна Батерија】Лесно да наплатат со кој било USB блок и компјутер; без полнење кабел и приклучете се потребни; едно полнење ви дава до 10 дена на работното време. 【Повеќе Функции 】Smulti-спортски режим, Аларми, Известување за Порака, Call Alert, Sedentary Сигнализација, Далечински Камера Снимање во реално време во времето,pedometer,во потрага по телефон, 24 часа или 12 часа формат на времето.Нагласи Карактеристики : *OLED 0.96 Инчен Екран : Приказ на вашите здравствени податоци на светла и јасно OLED 0.96 инчен екран и да ги прилагодите на вашиот часовник лицето што одговара на вашиот вкус.*Call Alert : На тракерот не почне да вибрира, и повик се прикажува на екранот кога има дојдовен повик.*Sedentary Сигнализација : Поставите потсетници за периоди на неактивност.*Предупредување со аларм : Set молчи аларми на тракерот за да се разбудат и да не вознемирува вашиот партнер.*СНС Сигнализација : Примате известувања од други апликации (Facebook, Whats App, Скопје, Instagram, и Твитер) на вашиот tracker екранот.*Далечински Камера Снимање : Операција на екранот може да далечински управувач фотографија снимање.*Врвка за околу Смисла : На екранот е автоматски lightened до кога ќе го вклучите вашиот зглоб кон вас。Спецификација : 1.Модел Бр. : R012.СТАН оперативен СИСТЕМ : IOS 7.1, Андроид 4.4, и above3.Функции : чекори, километражата, калории изгори, спиење, мулти-спортски режим, исклучете го тонот на алармот, далечински фати, sedentary потсетување, повик за известување, отчукувањата на срцето следење, временските, меѓусебно да бирате, etc4.HR Сензор : HRS33005.BT : 4.06.Водоотпорен и dustproof : Живот водоотпорен (анти-пот, прашина доказ)7.Дисплеј : 0.96 инчен, TFT, полн color8.Целата Големина : 41mm×19mm×9.9mm9.Рака Големина : 130mm - 210mm10.Батерија : Литиум полимер battery11.Капацитетот на батеријата : 70m Ah12.Работа живот : 5-10 D13.Полнење : USB14.Полнење Време : 1-2 HPackage Вклучувајќи : 1* Фитнес Tracker1* Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат