• Неодамнешно
Zak Дизајни Бебе Ајкула Деца Dinnerware Сет Вклучува и Плоча, Сад, Гимнастик и Utensil Садови, се Направени од Издржлив Материјал и Совршен за Деца (5 Парче Сет, Не-BPA)

Zak Дизајни Бебе Ајкула Деца Dinnerware Сет Вклучува и Плоча, Сад, Гимнастик и Utensil Садови, се Направени

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Ги заслепуваат и Задоволство!Целосната-површина и wraparound карактер слики се големи и лесно да се види, додавајќи забава и личноста на секој оброк.ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Секое парче е доволно здрав за да му се спротивстават на секојдневно носат и солза.Ние разбираме дека луѓето немаат избор во што ќе ги купите, и ние сме посветени на обезбедување на квалитетни производи по поволни цени.За да се обезбеди дека Zak оброк производи вашите деца ги користат се несомнено безбедно, ние ќе продолжиме да ги бараат највисоко ниво на квалитет и безбедност од нашите фабрики, нашите вработени и, се разбира, нашите производи.СОВРШЕН ПОДАРОК : Со храбар карактер уметност да се направи вечера забава за секој љубител, ова Бебе Ајкула оброк собата е совршен роденден или празник присутни.5 инчи), и вилушка и лажица сет (5.Zak Дизајни никогаш не бил и никогаш нема да биде, компанија која парчиња делови за доброто на профит, и ние одиме во големи должини да се осигура дека производите што ги произведуваат продолжи да ги исполнат нашите високи стандарди.МАТЕРИЈАЛ : Ова Бебе Ајкула dinnerware поставени се направени од издржлив материјал : чинија и сад се направени од меламнин и прибор се изработени од АБС и нерѓосувачки челик.Компанијата е на Мисија на Безбедни производи треба да се очекување, а не исклучок, па Zak Дизајни има направено непокорната Посветеност кон Безбедноста на Децата.Раб на плочата помага да се задржи храна во место и contoured рачки на flatware се лесен за контрола, правејќи го овој совршено јадење во собата за малку раце. Прехрамбената и Лекарската Администрација.На совршено големина јадења се одличен прилог на деца' оброци.Дополнително, во нашата компанија и на нашите оброк производи се сите 100% BPA free.Но, тоа не е сè.Без разлика дали сте служи супа, салата, овошје, или нешто во меѓувреме, децата може да се јаде со нивните омилени ликови.ГОЛЕМИНА : Овој сет содржи гимнастик (10 мл), тркалезна плоча (8 инчи), сад (4.Затоа што кога станува збор за безбедноста на децата, ние никогаш нема да прифати ништо помалку.Начин на ЖИВЕЕЊЕ : Zak Дизајни го прави храна забава за picky јадачи!Децата сакаат јадење со своите омилени ликови, и ова Бебе Ајкула садови поставете го прави оброк забава!Тоа содржи плоча, сад, на гимнастик, и flatware сет, секој кој храбар уметнички дела што ги поттикнува децата да се исчисти нивните плочи.Zak Дизајни Има Нешто да се Направи Секој Насмевка!!!Донесувањето на семејството заедно за вечера е врв на еден напорен ден, и со шарени, дете-friendly дизајн на нашите деца садови, вашите деца' насмевки ќе биде екстра широк.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Хранење Снабдувањето со Вшмукување Чаша на Силиконски Лигавче Каша Сад во Собата Хранење Лажици Зелена(8Pcs)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Хранење Снабдувањето со Вшмукување Чаша на Силиконски Лигавче Каша Сад во Собата Хранење Лажици Зелена(8Pcs)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 364.56
Бебе Хранење Снабдувањето со Вшмукување Чаша на Силиконски Лигавче Каша Сад во Собата Хранење Лажици Зелена(8Pcs)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Хранење Снабдувањето со Вшмукување Чаша на Силиконски Лигавче Каша Сад во Собата Хранење Лажици Зелена(8Pcs)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 364.56
MIER Двојна Оброците Превозникот Изолирани Торба за Топла или Ладна Храна, Транспорт, Вклопува 9x13, 10x15 тави/Лазања
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MIER Двојна Оброците Превозникот Изолирани Торба за Топла или Ладна Храна, Транспорт, Вклопува 9x13, 10x15 тави/Лазања

Двојно Прегради Оброците Превозникот : Екстра голем капацитет со 2 пространа правоаголна прегради.Голе

DEN 1123.20