• Неодамнешно
Коса Екстензија Лента, Транспарентни самолепливи Продолжување Лента Долготрајни Двојно Двострано Перика Лента за Коса Екстензии Перика и Косата Парчиња 3pcs

Коса Екстензија Лента, Транспарентни самолепливи Продолжување Лента Долготрајни Двојно Двострано Перика Лента

Buyers rating:
DEN 323.76

Количина на стоки

✿【Долгорочни Лепливоста】 : Нашата двострано лента има исклучително силна лепливоста, може да се задржи на сила за околу една недела, безбеден и сигурен, е вашиот најдобар избор. ✿【Природни Крие】 : боја на двострано транспарентен лента може да биде скриен природно во перика и е потребно практична алатка за губење на проширување. ✿【Лесен за Употреба】 : коса екстензија лента е многу едноставен за користење, само се отстрани лагер со бела хартија и се држи на лента на перика да се поврзат со вистинска коса за да добиете совршен ефект. ✿【Безбедна Употреба】 : Направи на безбеден материјали, што нема да предизвика оштетување на косата и кожата, погодна за сите типови на коса. ✿【Делокруг на Примена】 : Тоа е многу погодна за трендовски личност со личност, тоа е лесно да се промени фризурата често, која ќе ги носи различни шарм.Функција : 1. Силно лепило сила, може да трае за околу 5-7 дена, сигурен е во употреба. 2. Лесно да се скрие во коса, практична и потребните алатки за коса екстензија. 3. Лесен за употреба, погоден за сите типови коса, без штета за косата и кожата. 4. Вклучувајќи 3pcs коса екстензија лента на пакет, се задоволат различните барања. 5. Бела хартија поддршка и транспарентен боја на лентата, прекрасен додаток.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса Екстензија Лента Големина : Прибл.Големина : Прибл. 300 x 1cm / 118.1 x 0.4 во (L x W) Боја : Проѕирна Лента Боја (Бела хартија поддршка) Трајни Време : 5-7 Дена (во Зависност од степенот на мрсна кожа) Пакет Листата : 3 x Коса Екстензија Лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88
Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76