• Неодамнешно
Бела Боја Чипка Пред Перика Лента 36 Парчиња Вода-Доказ Силно Лепило Двојно Двострано Чипка Перики Лента

Бела Боја Чипка Пред Перика Лента 36 Парчиња Вода-Доказ Силно Лепило Двојно Двострано Чипка Перики Лента

Buyers rating:
DEN 286.80

Количина на стоки

✔Појава - Јасна, Силна лепило двојно двострано водоотпорен пред чипка перика лента во ленти, кожата безбедно, се користи за да се одржи hairpieces на скалпот на главата. ✔Функција&Size - ова чипка перика лента, Водоотпорен лента, со висок квалитет чипка пред перика лента, 100% Без Сјај Ефект.Големина : 0.87" x 3.35", ова пред перика лента општи големина за вашата чипка перики секојдневна употреба. ✔Лесен за употреба -Ова чипка перика лента Лесно да се примени, лесно да се отстрани.Доаѓаат со 36 парчиња ленти, водоотпорен силно лепило двојно двострано пред перика лента, доволно за вашата секојдневна употреба и за замена. ✔Ултра Силна Задржете - Долготрајни Чекање со добра грижа за 2-4 недели.Во зависност од температурата, влажноста на воздухот, како и телото масла, тие може да трае до 6 недели на вашиот чипка перики, пред перики. ✔Повеќе Use - ова Можете да го користите чипка пред перика лента за сите видови на чипка перики и пред перика производи, toupee, губење на парчиња, чипка пред систем и така натаму.Боја : бела двострано перика лента се користи за да се поправат чипка-пред перики за да вашиот скалп.Одредување на перика на овој начин се овозможува силна задржете за да остане цврсто на место, и тоа може да се направи физички изглед.Внимателна подготовка на косата и скалпот ќе се обезбеди атрактивна и долги-трајни резултати.Како да се применува снимката на вашиот целосен чипка перики, чипка пред перики, и главата?Step1 : Миење на челото внимателно, да бидете сигурни дека немаат никакви шминка или нешто друго валкани.Чекор 2 : се Применува снимката, а потоа притиснете надолу се на тоа да бидете сигурни дека ја држи добро.Чекор 3 : Следно, внимателно отстранете го задниот на лента, со помош на пинцета или на вашата страна.Stpe 4 : ставете ги вашите перика на главата, и пред да се стави тоа на лента, се движи наоколу за да бидете сигурни дека ќе се избере соодветна позиција за која вие сакате, и вие исто така ќе сакате да бидете сигурни дека сите коса се турка надвор.Чекор 5 : Откако ќе го стави перика на, притиснете го цврсто во предниот дел на вашето чипка и притиснете го во рака, па можете да бидете сигурни дека тоа е безбедно.Најпосле, сега Можете да дизајн вашиот чипка перика да одговараат на вашиот вкус.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88
Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76