• Неодамнешно
Vapon Чипка Fx 1 2 X 108 1 И 2 X 3 Метри Лента Се Тркалаат Чипка Перика & Коса

Vapon Чипка Fx 1 2 X 108 1 И 2 X 3 Метри Лента Се Тркалаат Чипка Перика & Коса

Buyers rating:
DEN 196.08

Количина на стоки

Safe хипоалерген Медицински Лепила,Сече Ленти за Да ја Должината Што Треба За Совршено се Вклопуваат , се Замени Старата Лента во Прислушувани Коса Екстензија.Крива чипка перики нудат посебен предизвик за адхезија на скалпот на главата.Парична казна природата и порозност на перика база материјал не се доволно голем површина за лесна и лепливоста.Многу силна, но, сепак, лесно пренослив лента материјал е потребен.ЧИПКА FX е направен за употреба на предната страна на hairpiece да лесно се вклопуваат во косата.Таа има висока лепило маса која обезбедува одлични јаз-пополнување својства и има исклучително високи капи за површината лепливоста.Тоа е продолжена носат сврзување та.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88
Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76