• Неодамнешно
1/2X12 YDS БЕЗ Сјај ТРКАЛААТ Чипка Перика Лента, Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 0.5 мл, 4 МЛ Спреј Weft Ослободување w/Четка & Коса Клип | Ткаат Сврзување Активни Чипка Лепа?

1/2X12 YDS БЕЗ Сјај ТРКАЛААТ Чипка Перика Лента, Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 0.5 мл, 4 МЛ Спреј Weft Ослободување

Buyers rating:
DEN 646.80

Количина на стоки

✔ ДОАЃА СО ЧЕТКА АПЛИКАТОРИ И ГУБЕЊЕ на КЛИПОТ : Ова доаѓа со еден (1) парче Четка апликатори И Косата Sectioning Клип за дополнителна погодност додека сте одредување и отстранување на вашата коса перика.Ултра се Одржи може да се одржи силна за 6+ Недели.Претпазливост Продавница под 90°F.✔ ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Вокер Лента производи се широко се користат и да се наведат од страна на салонот експерти.Тоа има уретан превозникот дека е екстра еластичен, што го прави удобен за носење и одлична за чипка единици.Бидејќи тие почесто отколку не основно неправеден, тие бараат повеќе способност да се применуваат.Нивната постојана поддршка на нашиот објект е поради нивните клиенти премногу вкусен критика јакнење на нив rehash трговија - многу ценети да Вокер Лента е прекрасен објект за квалитет и безбедност.Постојат многу ленти таму за перики и toupees.Најголем Носат (2-4+ недели) ленти се најдолг-трајни ленти правиме.Има пријатен мирис и многу малку мрсна-остатоци.Тоа нема да се распадне и се топи вашиот ленти во хаос.Стегне капа веднаш по употребата.Избегнувајте контакт со очите.Во зависност од температурата, mugginess, и телото масла, тие може да финалниот до шест недели.Изборот на правото лента се сведува на тоа колку долго клиентот сака да носат hairpiece и како лента ќе комуницирате со нивното тело состав, нивната кожа нестабилност, и нивната локална клима.Изборот на лента е важно да се направи вашиот hairpiece-носи искуство како пријатно што е можно.Тоа ќе го оставам на лента непроменети така можете да излупете го.5 oz - 4 МЛ Спреј Weft Ослободување со Екстра Апликатори Четка и Косата Sectioning Клип Без Сјај Лента е најмногу вулгарен, флексибилни, и долго-траен лента што направи!Да се спореди со Супер Лента, Воздух Флекс, и Geo Bond, ќе добиете најдолго се одржи некогаш сте имале од касета.Нашите работи се обидел и илустрирани да биде безбеден за сите видови на кожа!. ✔ БРЗА АКЦИЈА WEFT СМЕНА : Вокер Коса Лента Продолжување Weft Ослободување работи брзо и мириса прекрасно.Изборот на правото впечатлива држи перика стап трае повеќе од разумна со оглед на квалитетот / задржете на лепило, но во прилог на тоа, како стап ќе поврзани со нивното тело состав и чувствителноста на кожата.Поврзани со Назнака : pegamento peluca adhesivo перика лепак косата со задебелени букви се одржи чипка пред водоотпорен лепило ткаат сврзување перики смена обврзници ултра кожата комплет течни злато пешаци жените лента екстремни невидливи вода доказ отстранување зафат toupee ленти лепила. Тестирате на мала површина пред да се користат. ✔ ИМА ЗА неколку НЕДЕЛИ : Ултра се Одржи Лента е основно неправеден, прилагодливи, и долго-траен лента правиме. 1/2" X 12 YDS БЕЗ СЈАЈ ТРКАЛААТ Чипка Перика Лента - Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 0.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Безбедна Протеза Сврзување Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безбедна Протеза Сврзување Крем

Делува како вистински лепило и креира безбедна, силна врска помеѓу протези и непцата.Нерастворливи во в

DEN 531.60
Кралицата Плус Коса Перуанскиот 360 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен Права Коса Чипка Човечка Коса, Перики
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралицата Плус Коса Перуанскиот 360 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен Права Коса Чипка Човечка Коса, Перики

360 Чипка Фронтален Перика е разноврсна единица.Можете да го носат надолу или во висока конска опашка ,ис�

DEN 861.60
Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88