• Неодамнешно
Vapon Чипка Fx Б Крива Фронтови За Чипка Перики & Hairpieces

Vapon Чипка Fx Б Крива Фронтови За Чипка Перики & Hairpieces

Buyers rating:
DEN 268.32

Количина на стоки

Vapon Чипка Fx Б Крива Фронтови За Чипка Перики & Hairpieces.VAPON ЧИПКА FX Б КРИВА ЛЕНТА ЗА ПЕРИКА TOUPEE 25 ЛЕНТИ Кликни да Зголемиш VAPON ЧИПКА FX Б Curve Lace перики нудат посебен предизвик за адхезија на скалпот на главата.Парична казна природата и порозност на перика база материјал не се доволно голем површина за правилно и лепливоста.Многу силна, но, сепак, лесно пренослив лента материјал е потребен.ЧИПКА FX е направен за употреба на предната страна на hairpiece да лесно се вклопуваат во косата.Таа има висока лепило маса која обезбедува одлични јаз-пополнување својства на.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кралицата Плус Коса Перуанскиот Кадрава 360 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Човечка Коса Откачен Кадрава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралицата Плус Коса Перуанскиот Кадрава 360 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Човечка Коса Откачен Кадрава

360 Чипка Фронтален Перика е разноврсна единица.Можете да го носат надолу или во висока конска опашка ,ис�

DEN 4776.00
Кралицата Плус Коса Перуанскиот 360 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен Права Коса Чипка Човечка Коса, Перики
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кралицата Плус Коса Перуанскиот 360 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен Права Коса Чипка Човечка Коса, Перики

360 Чипка Фронтален Перика е разноврсна единица.Можете да го носат надолу или во висока конска опашка ,ис�

DEN 861.60