• Неодамнешно
Zetiling Перика Лепило Коса Екстензија Лента за Коса, Продолжување Лепило Долготрајни Двојно Двострано Перика Лента Двојно Двострано Водоотпорен Лента за Жени

Zetiling Перика Лепило Коса Екстензија Лента за Коса, Продолжување Лепило Долготрајни Двојно Двострано Перика

Buyers rating:
DEN 1596.00

Количина на стоки

ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЛЕНТА - Нашите селотејп е направен од високо квалитетни материјали, со трајни, двострано самолепливи, силно лепило сила, може да трае за околу 5-7 дена, сигурен во употреба, издржливи во употреба и функционална алатка за лепење.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ЛЕНТА - Лесен за употреба, погоден за сите типови коса, без штета за косата и кожата, hairpiece на вашето тело безбедно.Силна лепливоста може да трае долго време.ЕДНОСТАВЕН И ОБНОВЛИВИ - Обновливи екстензии за коса со противалергиски invisibles селотејп, лесно да го инсталирате и да остане долго со вашата коса.Проширувањето може да се користи преку размена на лента, бендови.Добиете убавина и доверба во секунди и никој не ќе најдете вашата тајна.ПОТРЕБНИ АЛАТКИ ЗА КОСА ЕКСТЕНЗИЈА - Лесно да се скрие во коса, практична и потребните алатки за коса екстензија.Бела хартија поддршка и транспарентен боја на лентата, прекрасен додаток.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Коса Екстензија Лента е лесно да се прилагодат и намалување на големина со ножици или нож,и лесно се свиткуваат во било која форма. (Големина : Прибл. 300 x 1cm / 118.1 x 0.4 во (L x W) ).Функција : 1. Силно лепило сила, може да трае за околу 5-7 дена, сигурен е во употреба. 2. Лесно да се скрие во коса, практична и потребните алатки за коса екстензија. 3. Лесен за употреба, погоден за сите типови коса, без штета за косата и кожата. 4. Вклучувајќи 3pcs коса екстензија лента на пакет, се задоволат различните барања. 5. Бела хартија поддршка и транспарентен боја на лентата, прекрасен додаток.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Коса Екстензија Лента Големина : Прибл.Големина : Прибл. 300 x 1cm / 118.1 x 0.4 во (L x W) Боја : Проѕирна Лента Боја (Бела хартија поддршка) Трајни Време : 5-7 Дена (во Зависност од степенот на мрсна кожа) Пакет Листата : 3 x Коса Екстензија Лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Безбедна Протеза Сврзување Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безбедна Протеза Сврзување Крем

Делува како вистински лепило и креира безбедна, силна врска помеѓу протези и непцата.Нерастворливи во в

DEN 531.60
Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88
Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76