• Неодамнешно
Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање, Хаос Слободни, 30 Count (Пакување од 4)

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Buyers rating:
DEN 512.88

Количина на стоки

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема хаос расчистување, за разлика од протеза пасти или протеза креми.Силна, цел ден се одржи со cushiony, меки се чувствуваат.Fsa/HSA право.Здрава корист plus програмата право.Големина : 30 Count (Пакување од 4) | Стил : горен дел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76