• Неодамнешно
LEIPUPA 3 Ролни Двојно Двострано Пред Поддршка селотејп Лента за Toupee и Перики

LEIPUPA 3 Ролни Двојно Двострано Пред Поддршка селотејп Лента за Toupee и Перики

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Големата адхезивна енергија, тоа може да трае долго време.Мулти-цел.Тоа ви дава убави распуштена коса.Лесен за употреба.Ставете ја на косата, лепило и да ги приложи перика.Опис : - Ставете ја на косата, лепило и да ги приложи перика. - Големата адхезивна енергија, тоа може да трае долго време. - Тоа ви дава убави распуштена коса.Големина на Табела : 300мм*10mm Package Вклучува : 1 x Перика Лепило Tape Note : Пред користење на производот, ве молиме чисти вашата коса прво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76
Безбедна Протеза Сврзување Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безбедна Протеза Сврзување Крем

Делува како вистински лепило и креира безбедна, силна врска помеѓу протези и непцата.Нерастворливи во в

DEN 531.60
Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88