• Неодамнешно
Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 1.4 оз w/Коса Клип Пакет Saver Пакет | Водоотпорен Невидливи Долготрајни | Пред Поврзување Toupees Ткаат Перика Екстензии Активни Чипка Ле?

Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 1.4 оз w/Коса Клип Пакет Saver Пакет | Водоотпорен Невидливи Долготрајни |

Buyers rating:
DEN 388.56

Количина на стоки

✔ ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ : Вокер Лента производи е широко се користат и пропишани од страна на салонот експерти.Нивната постојана поддршка на нашиот објект е поради нивните клиенти премногу вкусен критика јакнење на нив rehash трговија - многу ценети да Вокер Лента е прекрасен објект за квалитет и безбедност. ✔ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ултра се Одржи Перика Лепило чисти до брзо за течност перика лепак.Тоа вклучува јасна заврши кога е сув за да се формира вашата апликација за коса expansions или се врзуваат перика незабележлива!Тоа е водоотпорен и доаѓа со четка, па тоа е едноставна за вас да го користат тоа anyplace, во секое време. ✔ БЕЗБЕДНО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Ова акрилик-врз основа на косата се држиме лепило за да се врзе перики е нежна за кожата.Избирање на точниот впечатлива држи перика стап трае повеќе од фер со оглед на квалитетот / задржете на лепило, но уште повеќе за тоа како лепак ќе поврзани со нивното тело состав и чувствителноста на кожата.Нашите предмети се обиделе и покажа да биде безбеден за сите видови на кожа!. ✔ ИМА ЗА неколку НЕДЕЛИ : Ултра се Одржи Перика Сврзување Лепило има повеќе од 4 недели и е една од најистакнат dependably долготрајни има за приказ кој премногу го прави тоа idealize за хипер-активен луѓе.Тоа може да биде за забава или за вонредна организира извршувањето, ова држење на лепак, без сомнение ќе биде одржување на вашиот перика безбедно. ✔ ДОАЃА СО ГУБЕЊЕ на КЛИПОТ : Ова доаѓа со еден (1) парче од коса клип за дополнителна погодност додека сте одредување на вашата коса перика.Ултра се Одржи Коса Систем Лепило 1.4 оз со 1 Коса Clip ULTRA се ОДРЖИ Кожата до брзо за течни лепила и една од најпознатите сигурно долго-траен има на пазарот.СОСТОЈКИ Isopropanol, Етил Ацетат, Heptane, Toluene НАСОКИ Подготви клиентот скалпот со 99% Алкохол и Макс се Одржи Спорт.Користете сунѓер четки да се применуваат тенок, дури и грбот на УЛТРА ЗАДРЖЕТЕ за да го скалпот, и удар сува до вулгарен.Повтори уште еднаш, потоа притиснете коса систем на скалпот, цврсто се држи за 10 секунди.ПРЕТПАЗЛИВОСТ Блиску капа цврсто.Не се дишат гасови.Продавница под 90°F Тестирате на мала површина пред да се користат.Да се чува вон дофат на деца.Надворешна употреба само.Избегнувајте контакт со очите.ДОАЃА СО Коса Sectioning Клип : Ова доаѓа со еден (1) парче од Коса Sectioning Клип за дополнителна погодност додека сте одредување и отстранување на вашата коса перика.Релевантни тагови : bold задржете чипка перика лепило со задебелени букви се одржи лепак смена на косата лепак за чипка перики водоотпорен обврзници се одржи чипка лепак задржете храбар коса лепак задржете чипка лепак храбар чипка лепак перики лепак храбар чекање активен храбар задржете чипка лепило перика лепак за пред чипка перика водоотпорен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Море-Обврзници Безбедна Протеза Лепило Фоки, Оригинални горен дел, Цинк Слободни, во текот на целиот Ден Чекање,

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Цинк Слободни, ooze слободни, Лесно, нема ха

DEN 512.88
Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Humbrol Поли Цемент Лепила, 24ml

На растворувач врз основа лепило цемент погодна за пластични колекции само.Површината сува во 1020 минут

DEN 371.76
Безбедна Протеза Сврзување Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безбедна Протеза Сврзување Крем

Делува како вистински лепило и креира безбедна, силна врска помеѓу протези и непцата.Нерастворливи во в

DEN 531.60