• Неодамнешно
Свитлива и Прилагодливи Агилност Скала, Погоден за Фудбал Обука и Брзина на Обука, Опрема, Должина 2-20м (Големина : 3m6 Rung)

Свитлива и Прилагодливи Агилност Скала, Погоден за Фудбал Обука и Брзина на Обука, Опрема, Должина 2-20м (Големина

Buyers rating:
DEN 2186.40

Количина на стоки

【Совршен Подарок За Сите Возрасти И Нивоа】 Оваа агилност скала поставете го прави одличен подарок за вашето семејство и пријатели.Погоден агилност скала за деца, возрасни, спортисти, тренери, спортски и фитнес љубовници. 【Високо-Квалитетни Материјали】 На агилност обука скала е составен од високо-густина плетени ленти и PP материјал, кој е тежок и не е лесно да се скрши.Тоа се користи за агилност обука и вежбање скали. 【Преносни Носи Торба】Можете лесно може да се скривам овие агилност скала во торбичката за да се обучуваат во секое време и насекаде каде што сакате. 【Се подобри Ефикасноста & Вештини】Оваа брзина обука скала е одлична алатка за да се подобри брзина преку забрзан нога штрајк и подигнете фреквенција.Тоа, исто така, може да помогне во губење на тежината, како што може да ФАКЕЛ КАЛОРИИ bigtime. 【Идеална Алатка за Надворешна Спортски】На агилност скала е многу корисно за footbald, фудбал, кошарка, вежби, хокеј, тенис, итн, како што тоа може да ја зголеми вашата брзина, нога сила и да се подобри вашиот биланс на способност.Исто така погоден за градинка родител-дете активности.Она што е агилност скала?На агилност скала е скала се користи за да се обучуваат флексибилност на екстремитетите.Преку обуки, тоа може да ја подобри брзината на нога движење, флексибилност на екстремитетите, и рамнотежа и координација на телото.Име на производ : Агилни Обука Ladder Material : висока густина ткаени торба+PPPackage содржина : 1x агилност обука ladder Features : Силна flexibility Durable Adjustable rung distance Convenient storage Reminder : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во време, ви благодариме за вашето разбирање.Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи, за да го најдете вашиот омилен style I посакуваме среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат