• Неодамнешно
BDRPZX 4 Инчен Воздух Агол Брусилки, Мал Агол Мелница со Заштита Чувари и Сечење и Полирање Прибор, Помалку Вибрации Power Tools за Дрво Метална Плочка Камен DIY, ' Рѓа Отстран?

BDRPZX 4 Инчен Воздух Агол Брусилки, Мал Агол Мелница со Заштита Чувари и Сечење и Полирање Прибор, Помалку

Buyers rating:
DEN 4952.64

Количина на стоки

[ ШИРОКО се КОРИСТИ] : Економски брзо мелница, погоден за мали работни места и тешко да се постигне места.Овој мултифункционален сандер е погоден за лесно брусење, сечење и отстранување на рѓа, и обезбедува мултифункционален апликација за било која работа. [ ЗГОЛЕМЕНА ЗАШТИТНА МАСКА] : Го заштитниот поклопец на аголот мелница е задебелена, која може да го блокира поголемиот дел од искри, да се спречи искри од јавните, обезбеди безбедност на работа, и да се избегне непотребни повреди. [ ПРЕД ИЗДУВНИТЕ ДИЗАЈН] : пред издувните дизајн на мали сандер го прави тешко да се спреј алатка за нафта на телото и е безбедна и чиста.Притиснете плоча прекинувач, хуманизирано дизајн, удобно рака чувство, неспокојот полирање ефект. [ ВИСОКА СТАБИЛНОСТ] : потеклото интерфејс на оваа воздух полирач е опремен со филтер за да се спречи странски разлика од внесувањето на движење и оштетување на машината.На задебелена се справи со е 107mm долго и во дијаметар 30мм, отпорни на абење и издржливи. [ ВИСОК КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ] Овој агол мелница е направен од високо квалитетни материјали, отпорни, низок воздушен потрошувачка, ниско ниво на бучава, и долг животен век.Двојна ротација ексцентричен полирање процес го прави полирање ефект неспокојот.Опис на производот : Оваа пневматски агол мелница донесува сите метална школка, зголемена заштитна маска, и помошен рачка, која може да се управува со двете раце, што е повеќе ефикасно и точно.Слим тело одговара на дланка подобро и да работи повеќе непречено.Производ параметри : Воланот дијаметар : 100mm/4" Без оптоварување брзина : 11000 RPM Доза порт : 1/4 Работен притисок : 6 8 KG Нето тежина : 1.36 КГ Пакување листа : Агол мелница домаќин*1 остатокот на додатоци се прикажани во picture Note : 1. Бидејќи производ големина параметри се сите, рачно мери, таму ќе биде мал низа на грешки, големината е за повикување само, и вистинскиот производ ќе преовладува.2. Поради проблеми како што се фотографија и осветлување, не е мал опсег на хроматските аберации помеѓу сликата и вистинскиот објект.На крајот, на вистинскиот објект ќе преовладува.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 647.76
Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 6216.00
Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard

За сите мелење апликации; не се за употреба со CutOff Тркала.Се инсталира лесно и брзо.Висок квалитет на мат

DEN 440.64