• Неодамнешно
shamjina Дрво Моќ Прилог Сет со 2PCS S за Агол Мелница

shamjina Дрво Моќ Прилог Сет со 2PCS S за Агол Мелница

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Лесна инсталација, сите сврзувачки елементи се вклучени во пакетот; одговара најмногу агол брусилки или мотор на 8mm/ 10мм вратило.Безбедно да се користи, со цел да ви даде поголема точност.Многу мазна, контролира и континуирано резба.Длабочина и насоката на резба контролирани со висока прецизност и добра видливост.Многу полесно и побрзо начин да се направи дограма со користење на овој и агол мелница / мотор од традиционалните чекан и.Опис : - Колку повеќе полесен и побрз начин да се направи дограма со користење на овој и агол мелница / мотор од традиционалните чекан и Безбеден за употреба, со цел да ви даде поголема точност - Длабочина и насоката на резба контролирани со висока прецизност и совршен visibility - за Многу мазна, контролира и континуирано резба - Лесна инсталација, сите сврзувачки елементи се вклучени во пакетот; одговара најмногу агол брусилки или мотор на 8mm/ 10мм shaft Specification : - Компатибилен со агол брусилки или мотор на 8mm / 10мм вратило. - должина на : 157 mm / 6.2 инчи - ширина : 21 mm / 0.8 инчен - attachment size : 135 x 60 x 42 mm / 5.3 x 2.4 x 1.6 inches Package Вклучува : 1 Парче Моќ Прилог (да се поврзани со chisels)2 Парчиња Chisels1 Пакет сврзувачки елементи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 6216.00
Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 647.76
Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard

За сите мелење апликации; не се за употреба со CutOff Тркала.Се инсталира лесно и брзо.Висок квалитет на мат

DEN 440.64