• Неодамнешно
JYDQM 125mm Brushless Cordless Влијание Агол Мелница DIY алат Електрични Полирање на Мелење Машина

JYDQM 125mm Brushless Cordless Влијание Агол Мелница DIY алат Електрични Полирање на Мелење Машина

Buyers rating:
DEN 3739.92

Количина на стоки

Интелигентни се прикаже, во реално време се прикаже на машина грешки.Мала рачка, мала тежина, мали отворено работење.Отстранлив капак нето спречува влез на остатоци и го продолжува животот.Бакар главниот мотор, висока моќност, анти-преоптоварување, спречување на горење машина.Супер топлина дисипација, три-димензионални топлина дисипација, заштита на моторот.Напон : 18 VPower : 800 WColor : blue+balck No-оптоварување на ветер : 10,000 rpm Chuck Големина : 6mm Spindle Дијаметар : 14mm Grinding Тркала Дијаметар : 125mm Features-Интелигентни екранот во реално време се прикаже на машина грешки.-Мала рачка, мала тежина, мали отворено работење.-Отстранлив капак нето спречува влез на остатоци и го продолжува животот.-Бакар главниот мотор, висока моќност, анти-преоптоварување, спречување на горење машина.-Супер топлина дисипација, три-димензионални топлина дисипација, заштита на моторот.Забелешка-ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да го понудата.-Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Пакет Included1 x Агол Grinder1 x Handle1 x Baffle1 x Клуч(Овој производ не содржи батеријата.) Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3pcs/Set М14 Агол Мелница Страната Spanner Метал Заклучување Орев Тема Замени за Агол Мелница Внатрешна Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3pcs/Set М14 Агол Мелница Страната Spanner Метал Заклучување Орев Тема Замени за Агол Мелница Внатрешна Надворешниот

Погодни за употреба со сечење и брусење дискови.Материјал : метал.Замена на страната сет за употреба со �

DEN 1528.80
Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard

За сите мелење апликации; не се за употреба со CutOff Тркала.Се инсталира лесно и брзо.Висок квалитет на мат

DEN 440.64
Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Homyl М14 Агол Мелница Промени на Универзална Богатство Рака Мелница Менува и Мултифункционален Алатка за Полирање

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 647.76
Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita GA7911 Агол Сандер, со AC/DC Префрлате

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 6216.00