• Неодамнешно
NXNG 55W 20000rpm Синџир Рака Моќ Мелница Електрична Мелница Пила Острилка, Синџир Алатки & Дом (Како што се покажува)

NXNG 55W 20000rpm Синџир Рака Моќ Мелница Електрична Мелница Пила Острилка, Синџир Алатки & Дом (Како што се

Buyers rating:
DEN 1540.80

Количина на стоки

И Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може Да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот.Ви Благодариме!.Вретено Заклучување За Лесно Мелење Главата Замена, Лесен И Удобен За Користење.Висок Квалитет, Одлична Изработка, Стабилна И Прекрасна Изведба.Производот Е Направен Од Високо-квалитетен Материјал, Изградена На Контрола на Квалитет Стандарди, во Голема Мера, Што Не Е Само Издржлив, Но исто Така Стабилна Да се Користи За Подолг Сервисен Живот, Така Има Стабилни Перформанси И Одличен Квалитет.Прекрасна Изведба Ќе Ви Донесе Неверојатно Искуство.Погодни За Сечење Дрво И Камен, Дупчење И Свиткување. 55 W Моќ И Висока Брзина на Ротација На 20000rpm.Ја Олеснува Рачно Острење, Висока Јачина И Жилавост, Издржлив И Лесен За Употреба.Производ димензии : должина x ширина x висина 25 x 14.8 x 8.5 centimeters Wonderful перформанси ќе ви донесе неверојатно искуство.Погодни за сечење дрво и камен, дупчење и свиткување.Производот е направен од високо-квалитетен материјал, изградена на контрола на квалитет стандарди, во голема мера, што не е само издржлив, но исто така стабилна да се користи за подолг сервисен живот, така има стабилни перформанси и одличен квалитет.Вретено заклучување за лесно мелење главата замена, лесен и удобен за користење.Висок квалитет, одлична изработка, стабилна и прекрасна изведба.Вклучува: Синџирот Мелење Машина x 1 There може да биде 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.Производ Тежина 780 Grams Light зелена color55 W моќ и висока брзина на ротација на 20000rpm.Ја олеснува рачно острење, висока јачина и жилавост, издржлив и лесен за употреба.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Makita 122886-3 4-1/2 Тркало Guard

За сите мелење апликации; не се за употреба со CutOff Тркала.Се инсталира лесно и брзо.Висок квалитет на мат

DEN 440.64
3pcs/Set М14 Агол Мелница Страната Spanner Метал Заклучување Орев Тема Замени за Агол Мелница Внатрешна Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3pcs/Set М14 Агол Мелница Страната Spanner Метал Заклучување Орев Тема Замени за Агол Мелница Внатрешна Надворешниот

Погодни за употреба со сечење и брусење дискови.Материјал : метал.Замена на страната сет за употреба со �

DEN 1528.80