• Неодамнешно
Soothfeel Женска Тренингот Работи Шорцеви со Лагер 2 во 1 Атлетски Спортски Шорцеви со Телефонот Џеб - 3 инчи

Soothfeel Женска Тренингот Работи Шорцеви со Лагер 2 во 1 Атлетски Спортски Шорцеви со Телефонот Џеб - 3 инчи

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Тело : 90% Најлон, 10% Elastane; Надеж : 80% Најлон, 20% Elastane.Еластична затворање.Дише Надворешниот шорцеви страна сплит дизајн понуда breathability и поширок опсег на движење.Телефон Џеб : вграден-во лагер со еластична телефон џеб на правото може да се одржи плус телефон правилно, слободни вашите раце кога ќе се направи вежба.Назад Патент Џеб : Задниот џеб со патент ви овозможува да ги користите за било какви активности, без страв од копчињата или картички во вашиот џеб паѓа надвор.Еластична Корселе : Широк Рамен корселе држи се чувствувате удобно без ролни или копа.Совршена за трчање, тренинг, јога, вежби, теретана, фитнес, џогирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Под Оклоп Жените Играат До 3.0 Шорцеви
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Под Оклоп Жените Играат До 3.0 Шорцеви

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Меки, лесни поврзана изградба испорачува супе

DEN 407.76
Под Оклоп Момчиња Започне Краток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Под Оклоп Момчиња Започне Краток

100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Целосни намали за целосна удобност.Издржливи

DEN 307.20
Женска Активни Мека Еластичен Памук Џерси Висока Половината Велосипедизам Велосипед Кратко (Редовни и Вистински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Женска Активни Мека Еластичен Памук Џерси Висока Половината Велосипедизам Велосипед Кратко (Редовни и Вистински

92% Памук, 8% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.УДОБНО ЕЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Премести во удобноста

DEN 215.76
ПУМА Девојки Активна Краток
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ПУМА Девојки Активна Краток

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Mesh кратко со еластична корселе кој разлика

DEN 158.40
Под Оклоп Момчиња Трик 3.0 Шорцеви
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Под Оклоп Момчиња Трик 3.0 Шорцеви

ШЕЛ : 100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Мазна, лесен, брзза сушење ткаенини за су

DEN 250.80