• Неодамнешно
IUGA Висока Waisted Јога Панталони за Жени со Џебови Capri Leggings за Жените Тренингот Leggings за Жените Јога Capris

IUGA Висока Waisted Јога Панталони за Жени со Џебови Capri Leggings за Жените Тренингот Leggings за Жените Јога

Buyers rating:
DEN 310.80

Количина на стоки

Работењето на пресек помеѓу модата и функција, IUGA има за цел да ги задоволи двете Секојдневната Мода Потрошувачите и Крајната Вежба Ентузијаст.Овие Висок Пораст на Стомак Контрола Leggings со Џебови за Жените обезбеди Нежна Компресија на вашиот Midsection, кои ви даваат Тон и Трим Изглед.Облечен IUGA Тренингот Leggings за Жените кои одговараат на вашето тело и дефинитивно ќе ви даде поттик на мотивација за вашето вежбање.IUGA Јога Панталони се сите за удобност, без разлика како ќе го добиете тоа работа, облечен во студиото, или за lounging.IUGA Тренингот Capris за Жените се дизајнирани со високо-технолошки тип на ткаенина која го подобрува истегнување и се водат за обновување, што ја прави совршена за кои клечат за време на вашиот тренингот сесии.Нема повеќе да се грижиш за тоа каде да се стави на вашиот телефон или други најважен за време на вашиот тренингот.Висок Квалитет на Activewear е совршен за Фитнес Ентузијасти и Секојдневниот Athleisure како што е Прифатлива и Достапни.Клеча Доказ и 4-Начин Водат Ткаенина : изградени со Не-Види-Преку и Високо Технолошки 4-Начин Водат Ткаенина, овие Јога Capris за Жените нудат целосен Опфат додека Виткање, кои клечат, и да го Дигате прстот.Боја : Сива Leggings | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Странични Џебови & Скриени Корселе Џеб : На IUGA Јога Capri Leggings за Жените обезбеди Две Големи Странични Џебови за мобилен телефон и кредитни картички, и Скриени Внатрешниот Џеб во Половината Бендот да скривам вашиот копчињата и скапоцености.Корселе скриени џеб е само шлаг на тортата, да скривам вашиот копчињата, картички или кои било други основи.На 4-Начин Водат Ткаенина варира со вашите движења, да задржи својата форма со текот на времето и да се обезбеди Нежна Компресија каде што ви треба најмногу.Висок Појас за Подобро Стомак Контрола : каже збогум на Кифла Врвот и здраво да се Мазни, Рамен Стомак.IUGA Јога Панталони за Жени функција висока waisted корселе и четири-насочно водат ткаенина, што се тоновите на вашиот стомак и го крева вашиот задник за да креирате некоја силуета.IUGA Capri Leggings за Жените се изградени со 2 странични џебови и 1 pocket скриени во корселе.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Buttery-Мека Ткаенина:IUGA Јога Панталони имаат втор-кожата се чувствуваат со buttery-мека ткаенина која е контура совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед.Нашата Висока Waisted Тренингот capris за Жените се одличен избор за жените од сите возрасти, обезбедување на нив Одлично се Вклопуваат и Врвна Удобност.IUGA е начин на живот бренд кој ги комбинира Стил, Удобност и Ефикасност.Ќе уживате во должина тренинг сесии без никакви грижи на гаќи видливост, како што е не-види преку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фила Тенис Жените Pleated Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фила Тенис Жените Pleated Skort

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Фила преносот на топлината лого 13 1 / 2" центар назад должина.Внатре undershorts.Мен

DEN 935.76
Марика Жените Гиа Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Марика Жените Гиа Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 89% Полиестер, 11% Spandex.Увезени.Се повлеч

DEN 715.44
Марика Жените Гиа Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Марика Жените Гиа Skort

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 89% Полиестер, 11% Spandex.Увезени.Се повлеч

DEN 715.44
Марика Жените Гиа Skort
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Марика Жените Гиа Skort

89% Полиестер, 11% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Се водат ткаени skort со 3" еластична ко

DEN 715.44