• Неодамнешно
DKNY Девојки Sweatsuit Set - 2 Парче Руно Качулка Sweatshirt и Jogger Sweatpants (7-12)

DKNY Девојки Sweatsuit Set - 2 Парче Руно Качулка Sweatshirt и Jogger Sweatpants (7-12)

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ DKNY : Девојки jogger поставите; динамички гардероба на сè што ви треба да се живее во Њу Јорк живот—каде што можат да бидат.ДЕВОЈКИ ОБЛЕКА СЕТ : Со овој jogger сет за мали и големи девојки, вашата ќерка добива супер меки качулка и еден пар на sweatpants; Секој 2-парче облека поставите доаѓа во спектар на забава и шарени цртежи и модели, кои се погодни за различни прилики.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова девојки jogger собата е направен од супер удобно ткаенина, и со толку многу бои и отпечатоци да се изберат, вашата девојче ќе љубов оваа разноврсна и трендовски jogger поставите; Нашите лесни облека за девојки останува светла и свежа, се мијат по миење; долготраен преку сите нејзини авантури и излети.РАЗНОВРСНА : Овие jogger поставува доаѓаат во различни стилови, кој има половина zip затворање и бои, кои таа може да се меша и натпревар за да одговараат на нејзиниот уникатен стил; Изберете од повеќе нијанси на пастелни бои, за да ја изненади својата ќерка со голема изглед облека која ќе ги споделите со неа стојат надвор каде таа оди; Дали таа е во училиште, на игралиште, на playdate со пријатели, lounging дома, или се подготвува за кревет, таа секогаш ќе биде удобно во овие девојки качулка и joggers.ПРИФАТЛИВА ОБЛЕКА СЕТ : Добиете на вашиот малку девојка голем 2-парче jogger сет кој има sweatshirt и joggers прелиена со еластична drawstring корселе; Супер меки, удобни jogger поставете го прави одличен подарок за малите девојчиња; Совршен подарок идеја за ќерки, сестри, nieces, granddaughters, роднини и пријатели.DKNY Девојки Jogger Set - 2 Парче Sweatshirt и Joggers Детска Облека Сет е одличен додаток на вашата девојка гардероба.Изработен од екстра мека ткаенина за голема чувствуваат и совршено се вклопуваат, ова девојки jogger сет карактеристики екстра нежно повлекување на sweatpants и удобно качулка.УДОБНО : Функционална и лесни joggers за активни девојки, совршен, исто така, како чисто loungewear.Одговара на нив со пространа sweatshirt за навистина извонредна облека.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Дали таа е исклучено во училиште или дружење со пријатели носи оваа jogger сет, вие не мора да се грижите за расцепен и исчезнува.СООДВЕТНО ОДГОВАРА : еластичен корселе обезбедува сит и одлично одговара дека нема да го ограничи нејзиното движење.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈНИ : Ова девојки jogger собата е печат со класичен DKNY логото се обезбеди врвен квалитет и извонреден удобност.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Едноставно машина за миење и собори сува; ве Молиме Референца Варијации за сите Достапни Големини и Бои.DKNY Нуди Премиум Облека по Пристапни Цени, бидејќи ние вредност, секој клиент кои посети нашата огласи!Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки; ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок навистина ќе го ценат!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Песна Костуми 2 Парче Секојдневен Tracksuits Долг Ракав Џогирање Одговара на Активната Јакни и Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Песна Костуми 2 Парче Секојдневен Tracksuits Долг Ракав Џогирање Одговара на Активната Јакни и Панталони

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мажите tracksuits песна костуми поставува џогир

DEN 744.00