• Неодамнешно
Muay Тајландски Младите Pullover Качулка и Sweatpants Одговараат на 2 Парче Облека Мода Sweatshirt Сет За Момчиња и Девојчиња

Muay Тајландски Младите Pullover Качулка и Sweatpants Одговараат на 2 Парче Облека Мода Sweatshirt Сет За Момчиња

Buyers rating:
DEN 820.56

Количина на стоки

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Џемперот одговараат е изработен од полиестер ткаенини, што е значително еластична, умерена во рака, лесни, меки, пот-апсорбирање, дише, отпорни на намалување, pilling и деформација, и удобен за носење.Единствена долги ракави маскирани кошула и панталони се прилагодливи drawstrings, која може да се прилагоди на големината.Покриени еластична корселе одговара на вашиот половината совршено и прави да се чувствувате удобно за време на вежбање.Тоа може да бидат заменети со Т-кошули, елеци, јакни, памук-поместена јакни, надолу јакни, патент џемпери, итн., што ти стилски и индивидуални.Имаме шест големини за вас да се избере : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL.Проверете ја големината на табелата пред купување, мерење на големината, и купи соодветна големина.Ако ви се допаѓа лабава, ве молиме изберете еден големина поголема.Во пакет : џемпер, вклучувајќи џемпер и еден пар на панталони.Симпатична спортски џемпер е многу погодна за секојдневно носење, одмор, шетање, трчање, планинарење, плажа, спортови, референци, патува, кампување, пикник и др.На родендени, денот на Благодарноста, и Божиќ, тоа е одличен избор за подарок за пријатели и семејство.Големината на податоци е рачно мери, грешка е 1-2 cm, што е нормален феномен.Ако имате било какви проблеми во процесот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail да ги реши.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Решен, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Џемперот одговараат е изработен од полиестер ткаенини, што е значително еластична, умерени на допир, мека, пот-апсорбирање, дише, не е лесно да се намали, pilling и деформација, и удобен за носење.Имаме шест големини за вас да се избере : S, Должина : 50.8 cm/20 инчи, Биста : 78 см/30.7 инчи, Панталони Должина : 73.9 cm/29.1 инчи, Половината : 49 cm/19.3 инчи, М, Должина на : 52.8 Cm/20.8 инчи, биста : 81.8 cm/32.2 инчи, панталони должина : 79 цм/31.1 инчи, половината : 51.8 cm/20.4 инчи, L, облека должина : 56.9 cm/22.4 инчи, биста : 85.9 cm/33.8 инчи, панталони Должина : 83.8 cm/33 инчи, половината : 55.9 см/22 инчи, XL, должина : 59.9 cm/23.6 инчи, биста : 89.9 cm/35.4 инчи, панталони должина : 88.9 cm/35 инчи, половината : 59.9 cm/23.6 Инчи, 2 XL, должина : 65 cm/25.6 инчи, биста : 96 см/37.8 инчи, панталони должина : 93 см/36.6 инчи, половината : 64 cm/25.2 инчи, 3 XL, должина : 68.5 cm/27 инчи, биста : 99.5 cm/39.2 инчи, панталони должина : 97 см/38.2 инчи, половината : 68 cm/26.7 инчи.Симпатична спортски џемпер е многу погодна за секојдневно носење, одмор, шетање, трчање, планинарење, плажа, спортови, референци, патува, кампување, пикник и др.Специјален подарок за избор за пријатели за време на сезона.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, и не кајгана.Миењето температура не треба да надминува 45ºC.Забелешка : Поради различни следи брендови, не може да биде благо боја разлика во вистинскиот производ примени.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Песна Костуми 2 Парче Секојдневен Tracksuits Долг Ракав Џогирање Одговара на Активната Јакни и Панталони
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Песна Костуми 2 Парче Секојдневен Tracksuits Долг Ракав Џогирање Одговара на Активната Јакни и Панталони

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мажите tracksuits песна костуми поставува џогир

DEN 744.00
Песна Костуми за Мажи Поставите Долг Ракав Тренерки Комплетна Поштенски Секојдневен Џогирање Облека Одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Песна Костуми за Мажи Поставите Долг Ракав Тренерки Комплетна Поштенски Секојдневен Џогирање Облека Одговара

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Машина За Миење.Мате

DEN 887.76