• Неодамнешно
Медицинска сестра Чукање на срцето Црвениот Крст Младите Pullover Качулка и Sweatpants Одговараат на 2 Парче Облека Мода Sweatshirt Сет За Момчиња и Девојчиња

Медицинска сестра Чукање на срцето Црвениот Крст Младите Pullover Качулка и Sweatpants Одговараат на 2 Парче

Buyers rating:
DEN 820.56

Количина на стоки

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Џемперот одговараат е изработен од полиестер ткаенини, што е значително еластична, умерена во рака, лесни, меки, пот-апсорбирање, дише, отпорни на намалување, pilling и деформација, и удобен за носење.Единствена долги ракави маскирани кошула и панталони се прилагодливи drawstrings, која може да се прилагоди на големината.Покриени еластична корселе одговара на вашиот половината совршено и прави да се чувствувате удобно за време на вежбање.Тоа може да бидат заменети со Т-кошули, елеци, јакни, памук-поместена јакни, надолу јакни, патент џемпери, итн., што ти стилски и индивидуални.Имаме шест големини за вас да се избере : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL.Проверете ја големината на табелата пред купување, мерење на големината, и купи соодветна големина.Ако ви се допаѓа лабава, ве молиме изберете еден големина поголема.Во пакет : џемпер, вклучувајќи џемпер и еден пар на панталони.Симпатична спортски џемпер е многу погодна за секојдневно носење, одмор, шетање, трчање, планинарење, плажа, спортови, референци, патува, кампување, пикник и др.На родендени, денот на Благодарноста, и Божиќ, тоа е одличен избор за подарок за пријатели и семејство.Големината на податоци е рачно мери, грешка е 1-2 cm, што е нормален феномен.Ако имате било какви проблеми во процесот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail да ги реши.Ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Решен, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Џемперот одговараат е изработен од полиестер ткаенини, што е значително еластична, умерени на допир, мека, пот-апсорбирање, дише, не е лесно да се намали, pilling и деформација, и удобен за носење.Имаме шест големини за вас да се избере : S, Должина : 50.8 cm/20 инчи, Биста : 78 см/30.7 инчи, Панталони Должина : 73.9 cm/29.1 инчи, Половината : 49 cm/19.3 инчи, М, Должина на : 52.8 Cm/20.8 инчи, биста : 81.8 cm/32.2 инчи, панталони должина : 79 цм/31.1 инчи, половината : 51.8 cm/20.4 инчи, L, облека должина : 56.9 cm/22.4 инчи, биста : 85.9 cm/33.8 инчи, панталони Должина : 83.8 cm/33 инчи, половината : 55.9 см/22 инчи, XL, должина : 59.9 cm/23.6 инчи, биста : 89.9 cm/35.4 инчи, панталони должина : 88.9 cm/35 инчи, половината : 59.9 cm/23.6 Инчи, 2 XL, должина : 65 cm/25.6 инчи, биста : 96 см/37.8 инчи, панталони должина : 93 см/36.6 инчи, половината : 64 cm/25.2 инчи, 3 XL, должина : 68.5 cm/27 инчи, биста : 99.5 cm/39.2 инчи, панталони должина : 97 см/38.2 инчи, половината : 68 cm/26.7 инчи.Симпатична спортски џемпер е многу погодна за секојдневно носење, одмор, шетање, трчање, планинарење, плажа, спортови, референци, патува, кампување, пикник и др.Специјален подарок за избор за пријатели за време на сезона.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, и не кајгана.Миењето температура не треба да надминува 45ºC.Забелешка : Поради различни следи брендови, не може да биде благо боја разлика во вистинскиот производ примени.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Песна Костуми за Мажи Поставите Долг Ракав Тренерки Комплетна Поштенски Секојдневен Џогирање Облека Одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Песна Костуми за Мажи Поставите Долг Ракав Тренерки Комплетна Поштенски Секојдневен Џогирање Облека Одговара

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Машина За Миење.Мате

DEN 887.76