• Неодамнешно
2 Парчиња Поставува Патент Тренерки Мажите Sweatshirt+Панталони Качулка Sportwear Одговараат На Машки Маскирна Joggers Зима Поставува Облека

2 Парчиња Поставува Патент Тренерки Мажите Sweatshirt+Панталони Качулка Sportwear Одговараат На Машки Маскирна

Buyers rating:
DEN 2152.80

Количина на стоки

Бамбус.Тенок Заострените Joggers со Мазна површина, Лабава се Зголеми и Слаби одговара Нога без триење и иритација.Дарежлива страна двојно џебови носи вашиот телефони, паричници или важни елементи со вас во движење.Лесно Нега : Машина за миење.Дише, Перат и погоден за носене.Дише Ткаенини : Тие ќе се спречи start-up на пот или мириси за време на вежбање.Повод : Совршен за секојдневно носење, студија, шопинг, датира, забава, спорт клуб, викенд, трчање, вежбање, пешачење, кампување, а други отворено се игра.ТОПЛО СОВЕТИ : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата меѓу сликите.ако сакате лабава стил, сте имале подобро да изберат поголема големина.Ако не сте сигурни која големина одговара на подобро, ве молиме ни e-mail на вашиот детални мерења.Применливи Сцена : Casual Material : Polyester Style : Casual Applicable Сезона : Есен И Winter Collar : O-Neck Pant Затворање Тип : Drawstring Closure Тип : zipper Sleeve Должина(cm) : Full Gender : MENMaterial Состав : Polyester Decoration : PATTERNDecoration : Pockets Pattern Тип : Printfeature : патент тренерки Боја : A | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Адвокатско Секојдневен 2 Парче Облека Хавајски Шорцеви Поставува Лето Стилски Графички Блузи Плажа Кошули Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Адвокатско Секојдневен 2 Парче Облека Хавајски Шорцеви Поставува Лето Стилски Графички Блузи Плажа Кошули Спортски

100% Полиестер.Drawstring затворање 100% Полиестер.Стилски и Модерен Дизајн, кошули, панталони, Добар за работа,с

DEN 863.76