• Неодамнешно
NINGLIU Мачка Качување Рамка Мачка Кула Симпатична Кадифен домашно Милениче Мачка се Искачи на Дрвото Играчки Игра Гребење Браун Беж Мека Удобно

NINGLIU Мачка Качување Рамка Мачка Кула Симпатична Кадифен домашно Милениче Мачка се Искачи на Дрвото Играчки

Buyers rating:
DEN 21153.12

Количина на стоки

1. Мачките Се Нашите Најблиски Пријатели, Ние Се Обидуваме Се Потрудиме Да Им Се Обезбеди Со Најдобрите, Тие Навистина Го Заслужуваат. 2. Нашата Мачка Качување Рамка Ќе Се Донесе Бескрајна Радост Да Мачки Кои Имаат Повеќе Удобно Простори.Овој Стан Е Како Мачка Отпадоци, Приватен И Безбеден Простор За Нив. 3. Кога Мачките Се Уморни, Тие Може Да Постои И Одмор Без Нарушување Нив.Оваа Пештера Можат Да Им Даваат Чувство На Сигурност. 4. На Оваа Високо-Квалитетни Мачка Качување Рамка Е Многу Погодна Како Почивалиште За Домашни Миленици, Играчка Или Можност За Лекување На Шепи. 5. Мачката Качување Рамка Е Симпатична, Креативни И Практични.Тоа Е Многу Практично Играчка.Тоа Е Исто Така Добар Избор За Вашата Мачка.Големина на : (51x51x132)cm Weight : 15300g.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vesper Безделник, Мачка Дрво со Криенка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vesper Безделник, Мачка Дрво со Криенка

На Vesper линија нуди други мачка мебел парчиња, вклучувајќи мачка дрвја и кули, мачка scratchers, мачка hammocks, ма

DEN 1916.88